Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Emin olduğum şeylerde de çakmışız. Bir bakalım:

Hmm... bunu derken 870. bölümdeymişiz baktımda.

Marco hala gelmez diyorum. Bari bu tutsun. :S

Tutmayanlar:

Luffy'siz arc ilk oldu galiba. Normalde kısa süreceği belliydi ama Luffy bir gider gelir diyordum. Yanıldım.
Big Mom ile orta yol bulacaklar derken yine Oda'yı hesaba katmamışım. :( Linlin şu an dahi istese Baratie'yi haşat edebilir. Ne engelleyebilir ki onu? Yanıldık yine de. Oda'nın ilerleyişi hep böyleydi.

Law ile Zoro'da bayağı bayağı yanıldım. Yonkoya fazla güvenmiş ve yakalanmamaları gerektiğini görememişim. Şimdi bu beklediğim senaryonun tutarsız olduğunu görüyorum.
Yok ben seninkilere gene okeyim millet ne hayaller kuruyor.

Sabo yakalandı ve Dragon'u çekmek için idam edilmesine karar verildi
Dragon komutanlarıyla gidip oda yakalanacak
Luffyler kaido mama olaylarından sonra bu haberleri alıp son savaş için Mariejois'a girmeye çalışacaklar.Shanks'ta bu savaşta Luffy'le beraber olur büyük ihtimalle
Vekalet shogun kinemon olur ilerleyen yıllarda momo geçer yerine.
Zoro Ryuma soyundan çıkacak zaten benziyor tipi.
Akainu Bonney'i yakalayıp İm'i gençleştirdi.Ölüm döşeğindeki İm Bonney sayesinde eski gücüne kavuştu.Sonrada kaçtığını gördük zaten.İm veliahtta olabilir büyütmüştür çünkü bir anda çıktı bu tip ortaya
İyi salladım bu tutsa bile 3 sene sonra görürüz heralde

Mihawk ve Shanks aynı gemi de yolculuk yaptılar.

Hükümetin Gabana ulaştığını öğrenince onu korumak için yola çıktılar. Buraya denizcilerden 2 Amiral ve 2 Koramiral (Borsalino ve Akainu) gelmişti. Yapılan savaşta Gaban öldü Shanks 1 amirali ve Akainu'yu, Mihawk 2. Amirali (muhtemelen en güçlü kılıç ustası ünvanını bulunduran kişi) beckman, borsalino'yu indirdi.

Burada denizciler Shanks tarafından esir alındıktan sonra Cp-0 ile bir görüşme oldu. Bu görüşme sonucu bu savaş halktan gizlenecek ve Shanks hükümette direkt tehdit oluşturmadıkça yaptıkları shiciler gibi görmezden gelinecektir ve Roger'ın eski mürettebatına dokunulmayacaktır. Garp'ın Ray'e bulaşmak istememe sebebi ve Celestiellerin intikamı için gönderilen amirali durdurmasına rağmen yine bulaşılmama sebebi bu dur. Shanks bu olaydan sonra Yonkou olarak anılmaya Mihawk ise kendisine gelen shicilik teklifini kabul etti. Yenilen iki Amiralden ünvanları alınırken yerlerine Aka ve borsalino geçirildi.

Akainunun deli dana gibi ilerlerken shanks karşısında durması ve beckman karşısında Borsalinonun anlık olarak durması ve el kaldırmasının sebebi bu dövüşler olabilir.

Son olarakta Mf savaşında kayanın üstünde oturup konuşan dayı o gün Shanks ile kapışıp yenilen Amiraldir.

Mihawk ve Shanks aynı gemi de yolculuk yaptılar.

Hükümetin Gabana ulaştığını öğrenince onu korumak için yola çıktılar. Buraya denizcilerden 2 Amiral ve 2 Koramiral (Borsalino ve Akainu) gelmişti. Yapılan savaşta Gaban öldü Shanks 1 amirali ve Akainu'yu, Mihawk 2. Amirali (muhtemelen en güçlü kılıç ustası ünvanını bulunduran kişi) beckman, borsalino'yu indirdi.

Burada denizciler Shanks tarafından esir alındıktan sonra Cp-0 ile bir görüşme oldu. Bu görüşme sonucu bu savaş halktan gizlenecek ve Shanks hükümette direkt tehdit oluşturmadıkça yaptıkları shiciler gibi görmezden gelinecektir ve Roger'ın eski mürettebatına dokunulmayacaktır. Garp'ın Ray'e bulaşmak istememe sebebi ve Celestiellerin intikamı için gönderilen amirali durdurmasına rağmen yine bulaşılmama sebebi bu dur. Shanks bu olaydan sonra Yonkou olarak anılmaya Mihawk ise kendisine gelen shicilik teklifini kabul etti. Yenilen iki Amiralden ünvanları alınırken yerlerine Aka ve borsalino geçirildi.

Akainunun deli dana gibi ilerlerken shanks karşısında durması ve beckman karşısında Borsalinonun anlık olarak durması ve el kaldırmasının sebebi bu dövüşler olabilir.

Son olarakta Mf savaşında kayanın üstünde oturup konuşan dayı o gün Shanks ile kapışıp yenilen Amiraldir.
Eline sağlık çok güzel yazmışsın. Umarım oda bunu akıl edebilmiştir.

Luffy'nin ninesi Tsuru'ymuş. Dragon gibi sıfatsız, anarşik bi evlat yüzünden garp ile Tsuru'nun yuvası yıkılmış.

Luffy-Kid-Law üçlüsü Kaidoya saldıracak. Kaido, Kid ve Lawu bayılttıktan sonra Luffy ile 1 e 1 kalacak. Tabi Luffy yine hüsran yine zopa yiyecek ama bu sefer 3 vs 1 atan Kaido çok yorgun düşmüş ve hasar almış olacak. Kalesine doğru yavaş yavaş yürürken o sırada leşçi Teach gelecek ve Kaidoya bitirici darbeyi vuracak. Ama öyle Kaido kolay kolay yenilmeyecek epey direnecek. Sonra Kaidoyu öldürüp meyvesini alıp Doc q nun eşeğine verecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık