Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Zamanında Denizci çıksın istemiştim ama ranzaları görünce iyi ki Havacı çıkmış dedim. İnsanın içi daralır o ranzada.

Son düzenleme:
Zamanında Denizci çıksın istemiştim ama ranzaları görünce iyi ki Havacı çıkmış dedim. İnsanın içi bunları o kadar dar ranzada.
Denizcilerin %99 unun zaten denizle bir isi olmuyor. Bazi sanssiz arkadaslar gemidir denizaltidir boyle yerlere düşüyor. Ama havacilik iyidir ya (en azindan disaridan oyle görünüyor)

Denizcilerin %99 unun zaten denizle bir isi olmuyor. Bazi sanssiz arkadaslar gemidir denizaltidir boyle yerlere düşüyor. Ama havacilik iyidir ya (en azindan disaridan oyle görünüyor)
Benim mesaj nasıl öyle bir hal aldı ya :) Neyse havacılıkta öyle, karacıdan tek farkı filoya yakın çalıştığın vakit daha rahat oluyor, pilotlar daha rahat takıldıkları için normal bölük komutanları gibi askerleri sürekli disiplin altında tutan tipler değiller birkaç istisna dışında, bizim bölük uçaklarla çok içli dışlı değildi, gerçi ben kantin sorumlusuydum o sebepten biraz daha rahattık bölükte ve güvenlikte çalışan arkadaşlara kıyasla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık