Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2018/07/14/erdogandan-ekonomide-kararlilik-vurgusu
"Konuyla ilgili olarak Milli Savunma Bakanımız çalışmalarını yapacaklar hazırlıklarını yapacaklar. Bunu inşallah seçimden sonra ele alacağız demiştim. Nasılı, nedeni, her şeyiyle, MSB yapacak çalışmayı. Ne kadar kişiyi kapsayacak, hangi yaş grupları arasında olacak, ücret ne kadar olacak, tüm bu konular belirlenecek. Zannediyorum en kötü ihtimalle yeni yasama döneminde açıklamış oluruz. O zamana kadar da hazırlıklarımızı bitirmiş oluruz. Belki Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile çıkarmayı da deneyebiliriz. O zaman daha erkene çekmiş oluruz."

Hala tartışmaya açıkmış sabaha kadar yaş 26 idi. Ümidinizi yitirmeyin dostlar.Gücümüzü görmek istiyorlar yardıralım.

Esiyormuş en azından. :D :a:
İçini karartmak istemem ama İskenderunda ki denizci acemi birliği bayağı kötüymüş.Çavuşlara bile Komutanım dedirtiyorlarmış Komutanlar.
Benim acemi birliğime gelmişti Denizciler İskenderundan.Pek memnun değillerdi.Fakat sonrasında Denizci olmak rahattır.Paşa gibi yaparsın Askerliğini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık