Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Hayatımda şu Ağustos döneminde askere gitmeyi beklediğim kadar hiçbirşeyi beklemedim sanırım,abartısız o kadar takıntı yaptım istedim ki,bugün açıklanana kadar rahat beş kere rüyamda kendimi askerde gördüm,büyük ihtimal ekim yada kasım birine kaldım bütün Şevkim kırıldı yemin ederim,sinirden nereleri yumruklamadım,stresden yemek yiyemedim adam akıllı,elbet gidecemde erkenden gitmek istiyordum hayal kırıklığı oldu çok büyük

Ya irade olarak ne bilim zor değil mi abi ben annemin yanında büyümüş adamım o piskolojiyi kaldırmak her adamın harcı değil bende gidip tadmak isterim ama yok komutanı evine götürüp kapısında bekliyon diyorlar yok patates soyuyon diyorlar ne bilmiyorum bunları yapmak istemiyorum işte ama daha yaşım küçük zamanı gelsin hayırlısı neyse o olsun
Dediğim gibi gittiğin yer önemli.Bizim karakolda ne kavga oluyordu ne taşkınlık.Sadece bir askerle takıştım o da kendini Bordo Bereli zannedip girilen çatışmada nizamiye kapısında bayıldı diye.Adamı bildiğin yerde yatarken bulduk ya.İki metre mesafeyi giderken 2 kez öldüm kendi içimde.

Askere gidince tuvalet de temizleyeceksin patates de soyacaksın.Sonuçta askeriye kendi içinde dönen bir kurum.Gittiğin yerde devrecilik yoksa ilk dönemlerde sadece ayak işleri yaparsın senden sonraki devre gelene kadar.Devrecilik varsa sıkıntı oluyormuş gidenlerin söylediğine göre.Ya ne derse yapacaksın ya da kavga gürültü işte.

İkiz kardeşimde dahil yıllardır dinlediğim askerlik anılarından çıkarttığım 2 şey var.

-Sıfır mantık.
-Yapacak birşey yok.

Anlatılanları heyecanla dinlerim hep :D

Hayatımda şu Ağustos döneminde askere gitmeyi beklediğim kadar hiçbirşeyi beklemedim sanırım,abartısız o kadar takıntı yaptım istedim ki,bugün açıklanana kadar rahat beş kere rüyamda kendimi askerde gördüm,büyük ihtimal ekim yada kasım birine kaldım bütün Şevkim kırıldı yemin ederim,sinirden nereleri yumruklamadım,stresden yemek yiyemedim adam akıllı,elbet gidecemde erkenden gitmek istiyordum hayal kırıklığı oldu çok büyük
Belki Ekim-Kasım'a kadar bedelli çıkar faydalanırsın iyi tarafından gör

Ağustos ayında askerliği iple çekenler için söylüyorum, acemiliğin en berbat olduğu dönemdir.Kasım ve şubat dönemleri aşırı soğuk ağustos dönemi ise aşırı sıcaktır.
En güzel dönem mayıs dönemidir.Ağustos döneminde giden arkadaşlarım yılan gibi 2 kere deri attılar benden söylemesi.

Bahriyeli miyiz neyiz. :D
Vay Öncelikle hayırlı olsun güzel yer çıkmış :D.
Bende burada yaptım askerliğimi acemi olarak ağustos ayında sonra istanbul'a çıktı güzel yerdi şortla gezersiniz artık :D ve çok rahat bir yer keyfine göre takıl kimse bir şey demiyordu benim zamanımda"talim öğretmenleri biraz korkaktı ondanda olabilir çok serseri vardı benim blokta." eğitim olarak koşma birde tören yürüyüşü öğretiyorlardı. Yani anlayacağın KEBAB gibi bir yer.

Vay Öncelikle hayırlı olsun güzel yer çıkmış :D.
Bende burada yaptım askerliğimi acemi olarak ağustos ayında sonra istanbul'a çıktı güzel yerdi şortla gezersiniz artık :D ve çok rahat bir yer keyfine göre takıl kimse bir şey demiyordu benim zamanımda"talim öğretmenleri biraz korkaktı ondanda olabilir çok serseri vardı benim blokta." eğitim olarak koşma birde tören yürüyüşü öğretiyorlardı. Yani anlayacağın KEBAB gibi bir yer.
Burası ile ilgili güzel yorumlar görmek insanı bir hoş ediyor gitmeden. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık