Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

https://www.superhaber.tv/amp/son-dakika-bedelli-askerlikle-ilgili-flas-aciklama-haber-122068

94 veya 93e vuracak sanırım en son. Ücret 10.000 TL olabilirmiş.

Hayırlı tezkereler :) ben de baktım sınıflandırmanız bulunmamaktadır yazıyor. Yedek subay olarak başvurmuştum. Benim gibi bir arkadaş da ys olarak başvurdu onda da görünmüyor. Ys çıkmamış olduğundan mı acaba?
http://www.askerliktecrubeleri.com/...edek-subay-askerlik-burada-toplaniyoruz/12018

Sağ olasın. Aynen kısa dönem olduğu için. Şu sitede yazıyor açıklanma tarihi. :D

Ağustos'a çıksın diye deli gibi bekledim çıkmadı sanırım ,belki bakarsın bedelli vurur gitmeden onu yaparım,yoksa ekim ayına kalıyorum herhalde

Ona bir şey demiyorum zaten tabi ki de kattığı şeyler vardır fakat ben bir şeyler öğrenicem diye hayatımın 6 ayını feda etmek istemiyorum. Ki yakın çevremden yaklaşık 5-6 kişi bir kaç sene içinde askere gitti. Hepsi geri döndüğünde imkanı olan gitmesin dedi ve bunların çoğu vatan millet sakarya diyen tipler yani. Dürüst olalım "askerlik" adı altında kattığı bir şey yok diğerlerini de ben napim
Batıda askerlik yapan tüm arkadaşlarım küfür kıyamet geri dönerken doğuda benim gibi karakolda yapan iki arkadaşım uzmanlık için başvurdular mesela.Tamamen nerede yaptığın ve komutanlara bağlı bir durum.Üstelik şunu da söyleyeyim doğuda çarşı diye bir şey de yok.12 ay usta birliğinde bir karakola çikarken iki askerlik bittiğinde indim tugaya o kadar.Ha tekrar gitmek istemem ama yaptığım askerlikte kötü zaman geçirdiğim sadece 1 ay oldu.O da askerlik uzadı diye.

Batıda askerlik yapan tüm arkadaşlarım küfür kıyamet geri dönerken doğuda benim gibi karakolda yapan iki arkadaşım uzmanlık için başvurdular mesela.Tamamen nerede yaptığın ve komutanlara bağlı bir durum.Üstelik şunu da söyleyeyim doğuda çarşı diye bir şey de yok.12 ay usta birliğinde bir karakola çikarken iki askerlik bittiğinde indim tugaya o kadar.Ha tekrar gitmek istemem ama yaptığım askerlikte kötü zaman geçirdiğim sadece 1 ay oldu.O da askerlik uzadı diye.
Ya irade olarak ne bilim zor değil mi abi ben annemin yanında büyümüş adamım o piskolojiyi kaldırmak her adamın harcı değil bende gidip tadmak isterim ama yok komutanı evine götürüp kapısında bekliyon diyorlar yok patates soyuyon diyorlar ne bilmiyorum bunları yapmak istemiyorum işte ama daha yaşım küçük zamanı gelsin hayırlısı neyse o olsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık