Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Bedelli için başvuru hazırladım. Sonrasında sağlık raporu işini hallettim. Takip eden 2 gün boyunca sağlık raporu onaylanmadı diyordu bugün bakınca başvuru gözükmemektedir diyor. Forumdan böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Ne yapmak lazım?

Silinmiş Üye

Bedelli için başvuru hazırladım. Sonrasında sağlık raporu işini hallettim. Takip eden 2 gün boyunca sağlık raporu onaylanmadı diyordu bugün bakınca başvuru gözükmemektedir diyor. Forumdan böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Ne yapmak lazım?
Yoğunluktan dolayı olabiliyor ya. Geçen dönem ben de başvuru yaptığım sırada aynısı olmuştu. 1 hafta olmadan geri düzelmişti.

Yoğunluktan dolayı olabiliyor ya. Geçen dönem ben de başvuru yaptığım sırada aynısı olmuştu. 1 hafta olmadan geri düzelmişti.
Kanser bu e-devletin sistemi he. Yoklamanın onaylandığına dair hiç bir şey yazmıyor. Yoklama durumu da gözükmüyor. Neyse onaylanınca öyle oluyormuş onu İnternetten öğrendik. Şimdi hizmet için başvurmaya çalışıyorum sistemde oluşan teknik bir hatadan dolayı işleminiz gerçekleştirilmedi diyor tam kanser.

arkadaşlar, nisanın 18 inde bu listeyi görüntülemiştim. Bugün bir daha bakmak için e devlete girince

böyle bi uyarımsı ekran çıkıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık