Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Arka arkaya yazmış olacağım ama baya zaman geçmiş üzerinden.

Bu yıl gidecek varsa sakın ama sakın aşı olmadan gitmeyin. Belki boşuna yazıyorumdur tabi zorunlu olabilir artık ama uyarmış olayım. Dikkat ediliyor gibi şeyler okumuşsunuzdur ama yok öyle bişey.

Giriş yapacağımız gün 5000 kişi dip dibe bi sıradaydık. Neden dip dibe derseniz alan yetmiyor. Bi de milletin ailesi de gelmişti ve kovan falan yok. Özellikle bedellide niye o kadar insan vardı anlayamadım ama neyse. Ben en fazla 1000 kişi olur onu da parça parça alırlar diye beklemiştim.

Sıra bittiğinde bi baktım internetten zaten doldurduğumuz saçma bi anket içinmiş. Yok işte düğüne gittin mi falan. Korona riskimiz var mı diye bi anket dolduralım derken akraba ettiler bizi. Doğal olarak içerde koronalılar çıktı.

Bi de aranızdan koronalı biri çıktığı bilinirken bi tane gerizekalı nöbetçi komutan gelir çıkmanıza 1 hafta varken 50 kişinin sığamayacağı koridora 300 kişi sizi sokup durduk yere orda sayım yapmak ister mahveder sizi. Bi de pişkin pişkin orda yürür, sanki yer varmış gibi açılıp ortadan yer vermenizi ister yer yetmeyince bi de orda sizi daha da dikip bozuk atar mal mal.

Bi de bi komutana olayı anlattığımızda aldığımız cevap inanılmazdı. Bi çocuk “komutanım mesele üşütmek falan değil canımız söz konusu bu virüsten dolayı” dediğinde herif “burası askeriye. Komutanın öl derse öleceksin” şeklinde cevap verdi. Canınızı falan sallamıyorlar yani. Böyle saçma tipler var orda.

3 maske takmıştım o gün. Çıktığımda ilk yaptığım şey test olmaktı. Şikayet eden oldu ve “savunması alınacak” dendi adam için ama ne oldu bilmiyorum umrumda da değildi olan olmuş. Ya açık havada ya da koğuşlarda sayım yapılacak diye şart koyulmuş olsa da başka komutan bunu sallamadığı zaman siz bişey diyemiyorsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık