Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Silinmiş Üye

Gidin gidin İskenderun'a. Hangi ay gideceksiniz? Bilgi isteyen yazabilir. :)
Ben kasım gibi gidiyorum o yüzden pek sıcak olmasını beklemiyorum. Bi de ilk üniversite stajını burada İsdemir'de yapmıştım, aynı yer çıkması şaşırttı doğrusu :D

Silinmiş Üye

Ben ilk bedelli grubundaydım. Sıcak kötü etkiledi bizi, yalan yok komutanlar iyi davrandı bize. Hee salağa salak dendi de bize iyi davrandılar dedikleri kurallara uyarsan en iyi ortam.
O zamanlar kalabalıktır diye düşünüyorum. Baya giden oldu çünkü. Sevindim ya zaten oraya giderken beynimi bi köşeye bırakıp sadece vızzz diye ses çıkaracağım. 1 ay çabuk geçer gider :D Komutanlardan çok ben yapacağım adamlardan çekiniyorum. Sürekli eleştiri yapan tiplerse beni epey boğarlar :(

O zamanlar kalabalıktır diye düşünüyorum. Baya giden oldu çünkü. Sevindim ya zaten oraya giderken beynimi bi köşeye bırakıp sadece vızzz diye ses çıkaracağım. 1 ay çabuk geçer gider :D Komutanlardan çok ben yapacağım adamlardan çekiniyorum. Sürekli eleştiri yapan tiplerse beni epey boğarlar :(
Rahat ol salla. Emredin komutanım de geç, Buddy'n ile iyi geçin gerisi çok da önemli değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık