Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Anket sonucu çok ilginç ve üzücü, hey gidi hey nerde o eski Zorocular ve karşı tayfa. Zoro yüzünden ne banlar atılır ne vsler kapatılırdı. Hatta o kadar ki vs ler bile yasaklanma seviyesindeydi. Şimdi ise iyice Zoro fanları sinmiş, haterları da Zoro'ya sempati duymaya başlamışlar sanki. Anketi görünce de bu durumun iyi mi kötü mü olduğunu bilemedim.

Anket sonucu çok ilginç ve üzücü, hey gidi hey nerde o eski Zorocular ve karşı tayfa. Zoro yüzünden ne banlar atılır ne vsler kapatılırdı. Hatta o kadar ki vs ler bile yasaklanma seviyesindeydi. Şimdi ise iyice Zoro fanları sinmiş, haterları da Zoro'ya sempati duymaya başlamışlar sanki. Anketi görünce de bu durumun iyi mi kötü mü olduğunu bilemedim.
Hakkımızı yeme hala birinci sayılırız :gamyon:

Yeri gelir karakter fanlarına kızarım lakin bu durum o karakterden soğumama neden olmaz. Kaliteli karakter, kaliteli karakterdir. Başkası abartı yorum yapıyor diye karakterin kalitesi mi düşermiş :artiz:

Not: Bu yorum Luffy'yi kapsamamaktadır.

Fuji var onunla idare edin ama ben ondan soğumam. Hiçbir karakterden soğumaya gerek yok. Bize ne milletin ne dediğinden, foruma gelmeden önce nasıl seviyorsan öyle bakmak lazım. Ama laf atmak ayrı orası keyifli.:D
Kişi olarak değil rütbe olarak eklenmeli : ))
Fuji'nin fanı mı var ki sağutsun.

Bir de karakterin fanı olmak ya da savunmak soğutmaz/soğutmamalı bence. Soğutan şey savunuş şekli.
Amiraller dememin sebebi de o zaten. Açıkçası karakterlerden soğumam diye düşünüyordum bunu da ifade etmiştim ama bazı karakterlerden soğumadım desem yalan olur. : (

Ö
Kişi olarak değil rütbe olarak eklenmeli : ))
Fuji'nin fanı mı var ki sağutsun.

Bir de karakterin fanı olmak ya da savunmak soğutmaz/soğutmamalı bence. Soğutan şey savunuş şekli.
Amiraller dememin sebebi de o zaten. Açıkçası karakterlerden soğumam diye düşünüyordum bunu da ifade etmiştim ama bazı karakterlerden soğumadım desem yalan olur. : (
Öyle deme ne fanları var mı desem, yok fanları değil ama savunanı çok fazla. Güzel oluyor farklılık katıyor. Amirallere niye taktın çözemedim. Genelde forumda hangi karakter görünce amiral seviyesi ve orayla kıyaslanır. Amiral=yonkou denklemi de var yonkou=1.5 amiral eder de var. 2 amiral diyen de var 3 amiral diyen de var. Garp tek oturdu k.k= 3 amiral eder, Lufy üçlünün karşına dikildi olayı var. Wb ayrı ayrı üçüyle de karşılaştı o da bir mesaj olayı var. Her tarz yorum var.:D Akainu az ittirsen yonkou tayfası versen sırıtmaz diyenlerde var. Wb yüzünden mi? Karakteri seviyorsan soğumuyorsun ama sevmiyorsan başka. Seviyorsan savunmaya katılmazsın ama gizliden sevinirsin. Bu yabancı bir takımı tutup ama soğuyup ilgilenmiyorum dersin ya ona benziyor. Takım kazansa kötü giderken içten evet işte der sevinirsin. Aç animeyi soğudum dediğin karakterin sahnesini izle test et. Sadece forumda okumaktan soğumuşsundur diye düşünüyorum, karakterle baş başa kalınca farklı olur.:)

Ö

Öyle deme ne fanları var mı desem, yok fanları değil ama savunanı çok fazla. Güzel oluyor farklılık katıyor. Amirallere niye taktın çözemedim. Genelde forumda hangi karakter görünce amiral seviyesi ve orayla kıyaslanır. Amiral=yonkou denklemi de var yonkou=1.5 amiral eder de var. 2 amiral diyen de var 3 amiral diyen de var. Garp tek oturdu k.k= 3 amiral eder, Lufy üçlünün karşına dikildi olayı var. Wb ayrı ayrı üçüyle de karşılaştı o da bir mesaj olayı var. Her tarz yorum var.:D Akainu az ittirsen yonkou tayfası versen sırıtmaz diyenlerde var. Wb yüzünden mi? Karakteri seviyorsan soğumuyorsun ama sevmiyorsan başka. Seviyorsan savunmaya katılmazsın ama gizliden sevinirsin. Bu yabancı bir takımı tutup ama soğuyup ilgilenmiyorum dersin ya ona benziyor. Takım kazansa kötü giderken içten evet işte der sevinirsin. Aç animeyi soğudum dediğin karakterin sahnesini izle test et. Sadece forumda okumaktan soğumuşsundur diye düşünüyorum, karakterle baş başa kalınca farklı olur.:)
Sevdiğine sevdiğini kırdırınca öyle olmuyor : ))

Herkes dilediğini savunsun bana göre mantıksız olan ona göre mantıklıdır.

Ama atıyorum adam amiral karşısında yonkouları olmayacak şekilde ezikler
Mihawk karşısında amiralleri ezikler
Zoro için Luffy ezikler vs bunları gördükçe pöff demiyorum desem yalan olur.
Eziklemekten kastım da öyle o yener o mahveder falan değil adam bildiğin fanlarını iğnelemek için karaktere saldırıyor.
Bu pöflar birleştikçe de soğuyorsun.
Zoro'yu çok fazla sevdiğim için hala soğumadım ama Dof ve Mihawk'ın üzerimdeki etkisi azalmadı desem yalan olur.. Onlarda ciddi anlamda sevdiğim karakterler.
Telefonum'daki yıllanmış Zoro avatarını sildiğim gün bu iş bitmiş demektir zaten : ((

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık