Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Sevdiğine sevdiğini kırdırınca öyle olmuyor : ))

Herkes dilediğini savunsun bana göre mantıksız olan ona göre mantıklıdır.

Ama atıyorum adam amiral karşısında yonkouları olmayacak şekilde ezikler
Mihawk karşısında amiralleri ezikler
Zoro için Luffy ezikler vs bunları gördükçe pöff demiyorum desem yalan olur.
Eziklemekten kastım da öyle o yener o mahveder falan değil adam bildiğin fanlarını iğnelemek için karaktere saldırıyor.
Bu pöflar birleştikçe de soğuyorsun.
Zoro'yu çok fazla sevdiğim için hala soğumadım ama Dof ve Mihawk'ın üzerimdeki etkisi azalmadımadı desem yalan olur..
Telefonum'daki yıllanmış Zoro avatarını sildiğim gün bu iş bitmiş demektir zaten : ((
İşte aç animeyi Zoro'yu izle bir Kuma karşında içinde o duygu bitmediyse sıkıntı yok.

Vampiri salla derdim ama 2 sene sonra bile onda haki yok diye iddia edildi, yanılma hakkını kullanmak istediler. Zoro fb yapana kadar Bugy örneğinden haki yok denildi. Gömen de övenler de uçlarda olunca yapacak bir şey yok.:d

Dof için geçerli değil, onu çok abartanı görmedim. Gömen kişi sayısı fazla ama orası da pozitif etkilesin seni.

Genel olarak Lufy ve tayfadan ilerde soğuman yakın o zaman, çünkü onlar kalıcı ve hep vs konusu açılacak.:D

övülme ya da sevilmeme değil biçimi önemli

Dof'un gücü abartılıyor bana göre ama abartılsın önemli değil sonuçta bana göre abartı olan sana göre hakkını vermek oluyor.
Ama sevdiğini yüceltmek için karşısındakini değersizleştirme veya karakterler üzerinden sevenlerine laf vurma olayı rahatsız ediyor beni.
Bu dediğim Dof fanlarına Zoro fanlarına ya da Mihawk fanlarına da yapılıyor yapılmayan yoktur neredeyse o ayrı mevzu da hangisiyle ne kadar karşılaştığımız ile ilgili bir durum.
Somut örnekler üzerinden gitmek konuyu kişiselleştirir ama genel olarak kimn neyi ne kadar sevdiği ya da ne kadar abarttığı önemli değil benim için adam çaresiz kalınca rakibini kötülüyor veya kişiye hakaret edemeyeceği için karakter üzerinden ediyor ve bu rahatsız ediyor.
Yoksa topu anime karakteri ne önemi var ne de kesinliği yarın gelip Dof Shanks'ın kafasını kesip eline verse kim ne diyebilecek : ))

Son düzenleme:
Somut örnekler üzerinden gitmek konuyu kişiselleştirir ama genel olarak kimn neyi ne kadar sevdiği ya da ne kadar abarttığı önemli değil benim için adam çaresiz kalınca rakibini kötülüyor veya kişiye hakaret edemeyeceği için karakter üzerinden ediyor ve bu rahatsız ediyor.
Direkt seninle dalga geçmeye, seni ve zekanı küçümsemeye çalışanlar da var. Onların hakkını yeme!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık