Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Arlong'un Aldığı Tüm Hasarlar

Adamın çevreyi etkileme yeteneği var su falan diyorsunuz hala. Suya karşı dezavantajları olduğu doğru ama yakaladığı noktada tek atacağı gerçeği de var. Bu konuda da Croc yakalar o avantajı.

Size göre hep negatif noktada Croc zaten. Dofçu+kılıçcı olmana veriyorum bu hareketleri.

Hangi noktada yanıldım mesela?

Sen geçmişten buyana Croc konusunda hikayeler anlatıp durdun. Bak Buggy olayları açıklandı o olayın bile arkasında farklı olaylar olduğunu bile bile yazdın hikâyeleri. Bir de ciddi ciddi yazdın yani troll de değil. Şimdi ben mi kabul etmiyor oluyorum bazı şeyleri. Yine komik oluyosun. :D
Crocodile çölde yenilmez değil mesela.Direkt söyleyemedin ama bunu ima ettin.

Hiç bir şey üç milyardan daha komik olamaz :d
Aynen olamaz, senin sayıkladıkların komik olmanın da ötesinde. :D

Sen daha sayıkla, benim ödül konusunda dediğim mesaj bile orada duruyor. Okumayı bilen zaten anlar. ;)

Crocodile çölde yenilmez değil mesela.Direkt söyleyemedin ama bunu ima ettin.
O zaman ki şartlar da adam bunu söylüyor ve haklı. Adamın konusunda o dönem şartların da nasıl meyve kullandığı bile yazmışım ki hala o seviyede çok az meyve kullanımı var. Bir de 100 küsürlü bölümlerde başlayan olaylarda bahsediyoruz.

Gelinen noktada da adam master seviyesinde kullanımda olacak. Yani bu tartışılacak bir durum olacaktır yine ileride. Neyse senin dediklerinin yanında bu yine hiç bir şey yine, senin yazdığın şeyleri toplasam 1 gün gülsek yetmez. Sorsak üstüne de hikâye anlatırsın yine... :D

Farkındamısın bilmiyorum, senin tartışmalar şu mihawk olayından bu yana sayıklama, hikaye yazma, komik, saçmadan öte gitmiyor :d Bi kimyan bozuldu, kendine gel artık :D
Ben önceden de size öyle diyordum, tabi sen işine gelen yerleri okuduğun için görmemiş olman normal. O yüzden sen ayarları bir kontrol ettir. Tanıdığım iyi bir oto elektrikçi var. PX'ler gibi oldun son zamanlarda iyice... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık