Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

İzleyeli baya oldu ama ilk sezonun sonu filler bitmişti yanlış hatırlamıyorsam. Nasıl toparlayacaklar acaba.
Bilgiyi paylaşanlar güvenilir olduğu için itimat edip 2. sezonu gelecek şeklinde paylaştım. Normalde poster üzerinde 2. sezon olup olmayacağına dair bilgi yok. Resmin alt kısmında 2 büyük proje diyor biri anime diğeride Ao no Exorcist piyesi. Bu durumda serinin animesinin yeniden yapılması bile söz konusu olabilir. Ayrıntılı bilgiler Ao no Exorcist'in web sitesinde yazar büyük ihtimalle ama sitede de şuan bitmesine 4 gün kalan bir geri sayım var. Şahsen ben yeniden yapım olmasını tercih ederim ki eğer öyle olursa devam sezonu için daha sağlıklı olur. Eğer yeniden yapım değilde direk 2. sezon gelecekse de ne yapalım izleriz artık. :)

Edit: Myanimelistte 2. sezon olarak girmişler: http://myanimelist.net/anime/33506/Ao_no_Exorcist_2

Edit 2: Şimdi baktımda sanırım Kyoto Impure King (Yeşil çerçeveye alığım yer - 京都不浄王) bölümlerini işleyecekmiş. Yani devam sezonu olacağı kesin gibi.
aono2.jpg

Orange / 1.Bölüm

Tahmin ettiğim gibi başladı, iyiydi ilk bölüm. Kaç bölüm olacak acaba? 12'dir diye tahmin ediyorum ama; bakalım. Ana karakterin seiiyu'suna alışamadım, çok yapmacık geldi. Onun dışında umarım mangasıyla tam bağımlı bir anime olur.

Sakamoto desu ga'yı çeviren arkadaş umarım ya çeviriyi ya da bu "tarz" çeviriyi bırakır. Ne kadar gereksiz argo, küfür varsa eklemiş. Sözde komik falan heralde bilemiyorum. Neyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık