Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Sezon animelerinden Servamp ve DAYS'e baktım. DAYS izlenebilir gibi geldi ama Servamp'ı pek beğenmedim.

Gangsta'nın devamı gelecek mi bilgisiolan var mı? Stüdyo batmıştı sanırım ama. Mangası ne alemde? Bitti mi devam ediyor mu?

D-Gray Man nasıl bir şey? Bu ara bol vaktim var. Rurouni Kenshin'e başladım sonra Monster'ı izlicem. En son D-Gray Man'e başlamayı düşünüyorum.Önerir misiniz?

Yami

D-Gray Man nasıl bir şey? Bu ara bol vaktim var. Rurouni Kenshin'e başladım sonra Monster'ı izlicem. En son D-Gray Man'e başlamayı düşünüyorum.Önerir misiniz?
Valla bende Kenshinin filler bölümlerinide izlemeni tavsiye ederim.
Kusursuz o seri bitirilmeli bence. Bunu hak ediyor.

Üçünüde öneririm ama D.gray-man ve Kenshin'in filler bölümlerini atlayarak izle.
Filler'ı olduğunu bilmiyodum ama seversem seriyi atlamam belki o bölümleri.
Valla bende Kenshinin filler bölümlerinide izlemeni tavsiye ederim.
Kusursuz o seri bitirilmeli bence. Bunu hak ediyor.
Daha 5 bölüm izledim ama pek de hastası olamadım. Biraz daha ilerlesin bakalım ona göre fillerlara bakarım. Ben daha çok seinen seven birisiyim ve bunda da pek dalak böbrek çıkmıyor sanırım :(

Yami

Filler'ı olduğunu bilmiyodum ama seversem seriyi atlamam belki o bölümleri.

Daha 5 bölüm izledim ama pek de hastası olamadım. Biraz daha ilerlesin bakalım ona göre fillerlara bakarım. Ben daha çok seinen seven birisiyim ve bunda da pek dalak böbrek çıkmıyor sanırım :(
Kenshin ağır bir seri. Nasıl desem kan vahşet akrobatik hareketler felan bekliyorsan bırak.
Kurgulanılan zaman diliminde ki hayatın gerçeklerini en gerçekçi biçimde yansıtmaya çalışan bir seridir.
Yani öyle dediğim beklentilerin varsa bırak zevk alamazsın. Sadece hikayeye ve ruh betimlerine odaklanman lazım.
Zevkinin kaynağı orası bu serinin. Samurai Champloo izlemiş miydin =?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık