Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

az spamlayayım bu konuyu :D
hani spoiler olur diye önce fate zero izleyin deniyor ya. Aman ha öyle bir hata yapmayın sakın. Taze izleyicisi olarak rahatlıkla diyebilirim ki önce FSN izlemek fate zeronun epikliği için o spoilerlara değer.

az spamlayayım bu konuyu :D
hani spoiler olur diye önce fate zero izleyin deniyor ya. Aman ha öyle bir hata yapmayın sakın. Taze izleyicisi olarak rahatlıkla diyebilirim ki önce FSN izlemek fate zeronun epikliği için o spoilerlara değer.
Yazdıklarınıza katılmamak elde değil.
Eğer öncesinde FSN izlemeseydim, zeroyu şuan sevdiğim kadar sevemezdim.
Konuya hakim olduğunuzdan daha ilk bölümden seriye tutuluyorsunuz. En azından bende öyle olmuştu.

fate serisini bitirenlere sorum var. Bu saber lancer sınıflarına hep aynı kahramanlar gelmiyor galiba. Neye göre geliyor, kutsal eşyaya göre mi?

Yazdıklarınıza katılmamak elde değil.
Eğer öncesinde FSN izlemeseydim, zeroyu şuan sevdiğim kadar sevemezdim.
Konuya hakim olduğunuzdan daha ilk bölümden seriye tutuluyorsunuz. En azından bende öyle olmuştu.
O da var ama FSN deki karakter eksikliğini bunda gidermelerinin yanında yapılan planlarda hemen hemen bütün masterlar arasındaki farkta bir etken. Yani FSN başta neşeli güleç başlıyordu burada daha ilk bölümden 4 karakteri birden en tadında -ne fazla ne az- şekilde görüyorsun. Motivasyonları çok yerinde, nedenleri güzel, planları var.

edit: 11. bölüm zirveydi bence. Daha iyisi gelir mi seri sonuna kadar emin değilim :oleyo2:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık