Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Meyveleri

Güçlü meyve sıralaması?

• Magma > Işın > Yer Çekimi

Kullanılan: 14 21.5%
  • Magma > Yer Çekimi > Işın

Kullanılan: 4 6.2%
  • Yer Çekimi > Işın > Magma

Kullanılan: 13 20.0%
  • Yer Çekimi > Magma > Işın

Kullanılan: 7 10.8%
  • Işın > Magma > Yer Çekimi

Kullanılan: 10 15.4%
  • Işın > Yer Çekimi > Magma

Kullanılan: 17 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    65
Sbs sanırım ben seri diye yanlış yazdım.Orada deprem meyvesinin logiaya denk olduğu geçiyor.Böyle bir bilgi varsa ya en zayıf meyveye yada ortalamasına eşittir.Deprem meyvesi bile en güçlü meyve olamıyor kısacası.Logialar çok daha önde.

Sezar'ın falan Magellan'ı eziklemesi de hep meyve yüzündendi.Benim meyvem logia seninki paramecia diye.Zehir meyvesi bile bir gaz meyvesi etmiyor diye kısacası.
Yanlış düşünüyorsun. Öncelikle logialar en iyi meyve değil. Genelleme yapılınca öyle. Görmedin mi Marco nun meyvesini mistik zoan.
Ayrıca beyazsakalın deprem meyvesi diğer logilarin daha üstünde olduğu aşikar . Zaten sengoku da buna hitaben o dünyaları yokedecek güce sahip diyor. Ve direkmen boyuta vuruyor . Akaninu logia formuna geçemedi bariz bı sekilde. Tabi kişiden kişiye değişir. Sonuçta smokerde logia var doflamingo dan tek yedi :)

Magma magma. O sıcaklık ısı, taşı bile kaymak gibi eriten plazmadan bahsediyoruz.

Magma >Işın>Yer çekimi

Her meyve kapasitesine göre %30, %40 kısıldı ise Işık Meyvesi %70 kısılmış. Çok ucuk bir şey Kizaru'nun meyvesi. Deprem, Ejderha falan halt etmiş yanında.

Çekim kuvvetine bağlı olurak değişse de Yer çekimi > Işık denilebilir. Zaten magma bu sıralamada her türlü sonuncu. Magma diyenler karakterlere göre değerlendirme yapıyor sanırım.

Eğer ki karaktere göre değerlendirme yapacaksak Magma > Işık > Yer çekimi derdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık