Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Afet Hoca vs. Kemal Hoca

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    38
Bu türde açılan son konu bu olacak. Aklında bu tarz konu açma düşüncesi olan varsa, konuyu kapatırım. Haberi olsun.

Afet Hoca femmefatale dediğimiz kimliğe sahip. Çoğunun bildiğinden farklı olarak femmefatale zayıflıklarını örtmeye yarayan türlü türlü maskelere sahiptir. Maske kabuklarının altında zayıf bir ruh barındırır. Bu gerçeküstü kimliği deşifre etmek de benim gibi kekolara düşer.
Kemal Hoca bir şey yapmasa bile Afet Hoca içerden kendini yokedip tüketecektir. Kemal tek atar.
Afet'in baskılanmış cinsel kimliğini femme fataleye bağladın ya, yürü, seni kimse tutmasın.

Öncelikle dengesiz bir dövüş olacağını düşünmüyorum. Afet hocanın avantajları fiziksel olarak daha güçlü olması ve sivri dili; fakat afet hoca kesinlikle Kemal Hoca kadar akıllı biri değil. İki seriyi de izleyenler bileceklerdir ki Kemal Hoca'nın olayları çözüş şekli her zaman daha etkileyicidir, incedir. Hızlı bir çar oluşu da hesaba katıldığında gayet zorlayabilir afet hocayı.

Burada iş öğrenci summonlamaya kalıyor bana kalırsa. Kemal Hoca ne olursa olsun öğrencilerinin kavga etmemesini dileyen birisi. Afet hoca ise haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır modunda takılıyor. Eğer ikisi de öğrencilerini summonlarsa kesinlikle Kemal Hoca alır; fakat sadece Afet Hoca bu gizli kartını kullanırsa, Kemal Hoca ne kadar hızlı olursa olsun yenilgiyi tadacaktır. Talk No Jutsu ile Afet hocanın öğrencilerini Afet Hoca'ya karşı çevirmeyi deneyebilir; fakat bana kalırsa Hitabet konusunda Afet hoca daha etkili. Yine de, Kemal Hoca o kadar derin bir karakterdir ki; Arka Sokaklarda öldükten sonra başka bir dizide yine öğretmen Kemal Rolünde oynamıştır.

Afet'in baskılanmış cinsel kimliğini femme fataleye bağladın ya, yürü, seni kimse tutmasın.
Geçmişten günümüze kavramların bağlam açısından yaşadığı evrimsel süreç sonucu bu bağlantıyı çıkarmış olabilirim. Tc sinemasında m*tafor dediğimiz kavramın evrimini de unutmamak lazım. Daha uzun uzun saçmalamak isterdim fakat semt tayfayla kahveye inip toplumsal dürtülerimi hafifletmem gerek.

Geçmişten günümüze kavramların bağlam açısından yaşadığı evrimsel süreç sonucu bu bağlantıyı çıkarmış olabilirim. Tc sinemasında m*tafor dediğimiz kavramın evrimini de unutmamak lazım. Daha uzun uzun saçmalamak isterdim fakat semt tayfayla kahveye inip toplumsal dürtülerimi hafifletmem gerek.
Benim için de bir oralet iç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık