Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Afet Hoca vs. Kemal Hoca

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    38
Afet Hoca
Kendisi, Hayat Bilgisi adlı dizinin en önemli karakterlerinden biridir. En meşhur repliği: ''Hoca Camide!'' olmakla beraber, Pikachu Kerem'in ablasıdır. En büyük düşmanı, döner sermaye aşığı Amil Bey'dir.

Özellikleri:
1-) Çok cesurdur. Serideki en güçlü insan değildir. Buna rağmen kimseden korkmaz ve haklı olduğuna inandığı şeyi sonuna kadar savunur. Haksızlığa asla gelemez ve şartlar ne olursa olsun haksızlığa karşı çıkar. Bu yüzden, değnekçilerden dayak yemişliği bile vardır.
2-) Hitabeti oldukça kuvvetlidir. Öğrencileri kendisini oldukça sever. Mevzu olduğu vakit öğrencilerini summonlayabilir.

3-) Oldukça hazır cevaptır. Ağzı iyi laf yapar. Rakibine sivri dilinden çıkan oklar fırlatmaktan çekinmez.

Kemal Hoca
Arka Sıradakiler dizisinin Afet Hocasıdır demek yanlış olmaz. Ne var ki; Afet Hoca öfke, sivri dillilik ve saf güç gibi özelliklere sahipken; Kemal Hoca daha çok zekası ve hızı ile ön plana çıkar. Kolay kolay öfkelenmez. Afet Hoca kadar şiddet yanlısı değildir. Bu yüzden bıçaklanmışlığı vardır.

Okulun En Sert Çocuğu Oktay'ı teke tek maçta yendiği video. Oktay'dan çok daha güçsüz ve dayanıksız olmasına rağmen, dayanıklılığını ve hızını akıllıca kullanarak skora gidiyor.

Olağanüstü gözlem hakisiyle, bir kavgayı başlamadan sezip önlediği video.

Maddi durumu afet hocaya kıyasla daha iyidir. Oktayın 2000 liralık borcunu üzerine alır ve iki gün içinde öder.

Konu çok iyi bence. Gerçekten bize güçlü insan neymiş öğretiyor. Şahsen Afet hocanın sivri dille, Kemal hocanınsa kıvrak zekasıyla Kaido'yu alabileceğini düşünüyorum. Kemal hoca VS Afet hocada ise Afet hocanın affetmeyeceğini düşünüyorum. Ne kadar Kemal hoca K. Haki ile saldırılardan kaçmaya çalışsa da Afet hocanın sivri dili gerçek bir H. Haki. Afet hoca iradesinin gücünü gösterir.

Afet Öğretmenin öğrencileri daha iyiydi Kemal'in veletler serseri olduğu için tüm gücünü gösteremedi

Kemal Hoca'nın mangaka şişirmesi olduğunu düşünüyorum.
Afet Hoca daha gerçekçi kurgulanmış, şişirilmiş yetenekleri olmayan Kemal Hoca'nın aksine mangaka torpili ile değil, bileğinin hakkıyla başarılar kazanan biridir kendisi.

Şerefsiz Amilim ve Mennan ile Kemal 2 dakika dayanamaz ki Afet alabiliyor olsun. Dengesiz bir vs olmuş.

Afet Hoca femmefatale dediğimiz kimliğe sahip. Çoğunun bildiğinden farklı olarak femmefatale zayıflıklarını örtmeye yarayan türlü türlü maskelere sahiptir. Maske kabuklarının altında zayıf bir ruh barındırır. Bu gerçeküstü kimliği deşifre etmek de benim gibi kekolara düşer.
Kemal Hoca bir şey yapmasa bile Afet Hoca içerden kendini yokedip tüketecektir. Kemal tek atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık