Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Yoo gayet de mentor idi. Ace'i KK'lığa hazırladığını bilmeyen kalmadı. :/ Ha o irade var mı orası meçhul. Birisinin emrine giren birisi nasıl KK olabilir bilemedim. :rolleyes:
Doragon gibi bir şeydi be o durum be :/

Adam kendi gayreti ile gelişsin diye uğraştı bence. Yoksa uyurken logia teklediğini düşünürsek kral isterse içine bile sokardı.

Dipnot: Son kısmı hayal etme yeşilin en güzel versiyonu, lastiğin kıvamı en güzel hali :D

Ben “istese teklerdi” diyorum. Sen teklemediği sahneyi atıyorsun. Acaba cümlemde düşüklük mü var?
WB, hala kalkmaya çalışıyorsun derken neden bahsediyor acaba ? Tek atmak istemediğim adam tek yemedi aa bak sen şu işe :fool:

Arada geçen zaman ortada, beş günlük dövüşten sonra oluyor bu olay. Ve seninki tek yiyor, bence gayet anlaşılabilecek bir şey söyledim işi istediğin yokuşa sürmekte özgürsün tabi xD

WB, hala kalkmaya çalışıyorsun derken neden bahsediyor acaba ? Tek atmak istemediğim adam tek yemedi aa bak sen şu işe :fool:

Arada geçen zaman ortada, beş günlük dövüşten sonra oluyor bu olay. Ve seninki tek yiyor, bence gayet anlaşılabilecek bir şey söyledim işi istediğin yokuşa sürmekte özgürsün tabi xD
Adam fare sanmış kedi çıkmış. Adamın öldürme niyeti olsa depremi çakar ağzına öldürürdü. Bu konuda hem fikir değil misin?

Adam akainunun bir vurşuna can vermiş ama wb nin tam gücüne durabiliyor. Yersen.
Akainu'nun vuruşuna can vermedi, eli yandı bunun sebebini de hiyerarji olarak açıkladılar.

Akainu'nun önüne atlaması gerekiyordu, Luffy bir günlük açlıkla Thandı kıvamına gelmişken o kadar iş çıkarması bile bence yeterli.

Neyse ya ne anlatıyorum he he :sapkali:

Edit: Benim için tartışma bitmiştir, Akainu tek attı Ace'ye haklısın :good:

Ben “istese teklerdi” diyorum. Sen teklemediği sahneyi atıyorsun. Acaba cümlemde düşüklük mü var?
Teklemeye tek hamlede bilincini kaydırmaya çalışmasa ne diye vay hala kalkabiliyorsun ha desin Wb ? Aptal mı koca beyazsakal bildiği halde şaşırsın.:artiz:O darbeyle bilincini yitirmesi gerekirdi o yüzden şaşırıyor.Biraz mantık.Ayrıca gemideki saldırılarda da Ace tek yemiyor Luffy gibi bilinci kapanmıyor yani.Suya düşüyor uçuruluyor sonra kalkıp tekrar tekrar deniyor.Garp’ın Marco yumruklaması gibi.

Akainu'nun vuruşuna can vermedi, eli yandı bunun sebebini de hiyerarji olarak açıkladılar.

Akainu'nun önüne atlaması gerekiyordu, Luffy bir günlük açlıkla Thandı kıvamına gelmişken o kadar iş çıkarması bile bence yeterli.

Neyse ya ne anlatıyorum he he :sapkali:

Edit: Benim için tartışma bitmiştir, Akainu tek attı Ace'ye haklısın :good:
Basiretsiz olduğu için canlı kalkan olması neden onu güçlü yapıyor anlatsana biraz.

Wb uyurken “hadi kaybol lan” diye postalıyor herifi sen diyon “tek yemeye gücü yetmedi hehehe”

Gerçi ben kime ne anlatıyom.

Bu konuyu özetleyen bir yorum tebrik ederim:good:

Ace beni çok üzdü:/ luffy’nin yine gayreti var ve çabaladığı çok belli oluyor ama ace ah şu saksıyı çalıştırsaydın keşke. Bir adama bel bağlayıp o adamın her sözünü çiğnedin be oğlum.
Ace güçlüydü, potansiyeli de vardı, geleceği ise parlaktı. Ama maldı.

Teklemeye tek hamlede bilincini kaydırmaya çalışmasa ne diye vay hala kalkabiliyorsun ha desin Wb ? Aptal mı koca beyazsakal bildiği halde şaşırsın.:artiz:O darbeyle bilincini yitirmesi gerekirdi o yüzden şaşırıyor.Biraz mantık.Ayrıca gemideki saldırılarda da Ace tek yemiyor Luffy gibi bilinci kapanmıyor yani.Suya düşüyor uçuruluyor sonra kalkıp tekrar tekrar deniyor.Garp’ın Marco yumruklaması gibi.
İlk cümlene aykırı bişi demedim zaten. Fare sandı kedi çıktı. Sen sanıyor musun wb nin canına kastetme niyeti olsa Ace ayağa kalkabilirdi? Cevabın evetse diyecek bir şeyim yok.

Adam uyku arasında kayıyor la herife. Hani refleks vurup uykusuna devam ediyor herif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık