Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184

Ace Teach'i aramaya Shanks'ın uyarmasından önce gitti diyorum. Manipülasyon ne alaka hal böyleyken? Üstte Arabasta demiştim de ondan da önce aslında. Luffygil Davul adasına gitmeden önce Ace Teach'ın oraya saldırdığını duyduğu için gitmiş. Hatta birine not veriyordu buraya Hasır Şapkalı birisi gelirse ver diye. Davul adası Karasakal oraya saldırdığı için korsanlara düşmandı ve bu yüzden Vivi'ye mermi sıkmışlardı Nami için doktor isterken.

Hatta dur bulayım.

One Piece sayı 154. Üstte demiş olduğum gibi Ace Teach'ın peşinde olduğunu söylüyor ve Luffy'e gelirse diye bir not bırakıyor.

Shanks ise Whitebeard'ı sayı 434'te tamı tamına 280 bölüm sonra uyarıyor!!!

O yüzden tekrar sorayım, Shanks nasıl WB'yi manipüle etmiş olabiliyor bu konuda???
Ben Shanks'ın daha Tnatch yeni ölmüşken WB ve tayfasını uyardığını düşündüğümü söyledim zaten. Öyle değilse bile Shanks'ın haklı çıktığı falan yok diyorum. Shanks'da BB'nin kendi haline bırakılmasından yanaydı. Nasıl haklı oluyor? Büyük salaklıktan başka bir şey değil. Erkenden engel olup öldürülebilecek bir adamken adam şimdi Yonko. Shanks gerizekalı bir karakter bana kalırsa.

Luffy'nin kucuklugunde Shanks'in yonkoulugu kesin mi? Yoksa halen bir caylak mi?
Orasını bilmem ama çok güçlü olduğu kesin. 17 yaşına kadar korsanlar kralının tayfasında miçoluk yapmış. Ki o sırada Raftel'e gidiliyor, One Piece bulunuyor.
Shanks kılıç kullanıcısı muhtemelen Rayleigh eğitiyor.
17 yaşından sonra tayfasını kuruyor, 10 sene kaptanlık yapıyor. Yeni dünya senin, grandline benim gezinmiş işte. Mihawk'la herkesin bildiği düellolar yapıyor.
Ve Luffy'yi kurtardığında deniz canavarına üst düzey kral haki salıyor.

O esnada lakabı ne olursa olsun. Adamın seviyesi bu. Ve bu seviyedeki adamın kolunu alan canavar, sonra Luffy'nin, hiçbir şey bilmeyen, hiçbir vasfı olmayan olmayan Luffy'nin yumruğuyla nakavt oluyor.

Buna Shanks'ı harcamak denmez de ne denir?

İyi de shanks 1v1 atıp kolunu kaptırmadı ki luffy'i kapacakken önüne geçti. Neji gibi:( neji ölür müydü o saldırıya? Hayır pekala karşı çıkabilirdi. Onun gibi shanksınki de
İyi de o canavar o kadar ezik ki Luffy hiçbir şey bilmez, hiçbir şey yapamaz haliyle icabına bakabiliyor.
Bu kadar ezik canavarın elinden Luffy'yi kurtarmak için Shanks'ın kolunu vermesine ne gerek var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık