Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Haki

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Şu konuya bir anket ekleyelim ve görelim neymiş kimler neye oy vermiş. @Tombe Bu konu biraz daha tartışılmalı irdelenmeli. Bence Wano'da hem Ace'in orada bulunmuş olmasından dolayı hemde Marcoların gelcek olmasından dolayı bu olay bir sonuca kavuşacak. Bakalım kim nediyor görelim.
Ben Ace haki kullanıcısıdır diyorum. Zaten bilmiyorsa gözümden de düşer. 3 sene yeni dünyada bulun ama haki maki neyin öğrenme büyük utanç olur.

3 hakiye de hakim olduğuna kesinlikle eminim.Aynı zamanda ileride Oda'nın bu konuya değineceğine de eminim.
İlk sayfada bunu yazmışım. Sözlerimin hala arkasındayım. Haki bilmemesi imkansız. Hakisiz adama sırf meyvesi ve konumundan dolayı 550m ödül verilmez Op'ta.

Japoncasına baktım. "Sen dumansın ben ateş. İkimizin güçleri arasındaki dövüş bir sonuca ulaşmaz" gibi bir şey diyor. "Benim gücüm seninkinden güçlü" demiyor.

Her zaman diyorum hakide Marineford ve öncesini dikkate almayın. Çünkü haki oturmamıştı o zamanlar.Ondan smoker ve karasakal vslerini baz almak saçma olur. Elin kıytırık adamları haki kullanabilecek Ace 3 yıl yeni dünayada olan ve potansiyeli belli kişi kullanamayacak. Tashigi bile kullanabiliyor be.

@Tombe anketi açık yapsaydın bari, amaç kimin neye oy verdiğini görmek neticede..
Baştan açtım. Herkes görsün o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık