Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödül konusu olmuş. Zoro normal bir sağ kol değil, KK tayfasının sağ kolu ve aynı zaman da gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası unvanını alacak kişi. Seri sonu 4 milyar ve üstünü görmesi lazım.

Bu arc içinse...Ödüller bir yerden sonra bol keseden artmaz bence. Yani bu arc içinde Zoro’nun ödülü Luffy’nin ödülünden daha fazla artış gösterebilir(Ödülü daha fazla olur demiyorum aman ha... sksks) Yani örnek veriyorum; Luffy 1 milyar daha artıp 2.5 olur... Zoro 1.320 artar ya da 1.200 en kötü onun da 1 artar gibi gibi. Zoro sevdalısı Oda her şeyi yapabilir... :D

X Drake kim ? King'in atağını yiyip çizik yemeyen bir Sanji var.Görünmezliği,hızı,k.hakisiyle Jack,Queen gibi tiplere karşı gayet dövüşür.Küçümsemeyi bırakın yoksa cidden çok şaşıracaksınız artık.
Bir Katakuri fanından böyle bir yorum görmek beni şaşırttı açıkcası. Sende biliyorsun üzerindeki suit'in sayesinde. Vergo'nun 1 tekmeyle Sanji'nin bacağını kırdığını unuttunuz sanırım ? Katakuri'nin bu arcdaki karşılığı King değil mi ? Sen Katakuri vs Sanji karşılaştırması yapabilirmisin ? Biraz gerçekleri görelim lütfen.

Bir Katakuri fanından böyle bir yorum görmek beni şaşırttı açıkcası. Sende biliyorsun üzerindeki suit'in sayesinde. Vergo'nun 1 tekmeyle Sanji'nin bacağını kırdığını unuttunuz sanırım ? Katakuri'nin bu arcdaki karşılığı King değil mi ? Sen Katakuri vs Sanji karşılaştırması yapabilirmisin ? Biraz gerçekleri görelim lütfen.
Sanjiyle Zoro'un rakipleri arasındaki fark 1 bilemedin en fazla 2 tık olmuştur. Zoro bu arc yıkımcılara yürüyorsa Sanji'de yürüyebilir.

Sanji ile Vergo dövüşü zaten uzun sürmedi. Sanji trendeyken Blueno'ya karşı da üstünlük kuramamıştı ama gitti ondan daha güçlü Jyabura'yı yendi. Vergo fazla abartılıyor.

Şuanki Sanji Katakuriyi yenemez tabii ama kendini kolayca da ezdirmez.

Bana degil oda'ya yakin. Ben ödülleri vermiyorum. Gerçekler acidir. Benim herkesle aram iyi ama nedense zoro fanlari zoro'nun ayri bir dünyada falan oldugunu saniyir. ✌
Yakınacağım bir durum yok. Sanji'nin Zoro'dan 10m fazlası var diye Sanji>Zoro diyecek kadar bilincimi kaybetmedim çok şükür :good:Sana da ödülleri genel olarak incelemeni ve 10m ödül fazlasının bir anlam ifade edip etmediğini öğrenmeni tavsiye ederim. Hani Zoro'nun ayrı bir dünyada olduğunu düşünüyoruz ya... Sanji>Zoro düşüncesi ayrı bir dünya değil ayrı bir galaksidesin demek :oops:

Sanjiyle Zoro'un rakipleri arasındaki fark 1 bilemedin en fazla 2 tık olmuştur. Zoro bu arc yıkımcılara yürüyorsa Sanji'de yürüyebilir.

Sanji ile Vergo dövüşü zaten uzun sürmedi. Sanji trendeyken Blueno'ya karşı da üstünlük kuramamıştı ama gitti ondan daha güçlü Jyabura'yı yendi. Vergo fazla abartılıyor.

Şuanki Sanji Katakuriyi yenemez tabii ama kendini kolayca da ezdirmez.
Olay aynı Kamazoudan tek yiyen Zoronun olayının benzeri fakat Vergo Lawın rakibi arc Bossu olduğundan farklı gelişti.

Sanji'nin bedeninin içine eden bir Nami vardı o dövüşün öncesinde ki kısa süreli olan bir dövüştü o da.Kata İchiji'ye yaptığını yapamaz Sanji'ye. Yense bile.Ayrıca Sanji'nin rakibi King olmaz,Queen olur zaten.

Yakınacağım bir durum yok. Sanji'nin Zoro'dan 10m fazlası var diye Sanji>Zoro diyecek kadar bilincimi kaybetmedim çok şükür :good:Sana da ödülleri genel olarak incelemeni ve 10m ödül fazlasının bir anlam ifade edip etmediğini öğrenmeni tavsiye ederim. Hani Zoro'nun ayrı bir dünyada olduğunu düşünüyoruz ya... Sanji>Zoro düşüncesi ayrı bir dünya değil ayrı bir galaksidesin demek :oops:
Sanji zoro denkler dedim. Ödül olarak gidim önde. Hala zorluyon. Bak iste ne güzel demissin 10m önemli degil diye denkler iste.

Sen kafani yorma benim mat saglam ama dedigin seyde bile itiraz ediyon. Ödüller denk güçlerde az çok denk. Ama bunu kavrayamamak sadece zoro fanlarina mahsus sanirsam. Op az çok ödüle göre güç kiyaslamasi yapilan yer ama sizin mat buna izin vermiyi yav. Arc sonu görürüz detayli daha ne diyim. Oda zaten zoro fani yani kasma dedigin olur belki :) Ben açikcasi ciddi ciddi kaido'ya yürümesini bekliyorum. Adam zaten fan ne yapicakti Luffy bile daha yeni kata seviyesindeyken zoroyu ezik Queen ve ya kingle tabiki dövüstürmesi saçmalik zaten :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık