Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış yola sapmış kalbi temiz kardeşimiz gerekli cevabı avatarıyla veriyor
Ben avatarları attım, gerisi ona kalmış. Zorla avatarını değiştiremem. Avatar attığım 2.kişi oldu sitede. Diğeri Bushido zaten. :bilmem:
Sen aramızda fesat çıkarmaya çalışıyorsun. Dediğin gibi, buldun temiz kalpli çocuğu. Yükleeen. :flaugh:

Ben avatarları attım, gerisi ona kalmış. Zorla avatarını değiştiremem. Avatar attığım 2.kişi oldu sitede. Diğeri Bushido zaten. :bilmem:
Sen aramızda fesat çıkarmaya çalışıyorsun. Dediğin gibi, buldun temiz kalpli çocuğu. Yükleeen. :flaugh:
Sana neden sövmüyorum diye bana trip atan birini savunarak yine yeniden ne kadar yüce gönüllü bir insan olduğunu kanıtladın dostum.

Sana neden sövmüyorum diye bana trip atan birini savunarak yine yeniden ne kadar yüce gönüllü bir insan olduğunu kanıtladın dostum.
Ben ona sövmüyorsun bana niye sövüyorsun dedim konuyu saptırma şimdi :D
O kadar güzel ki kullanmaya kıyamıyorum reis

Küçük zoroma gitti :D

Şaka bir yana 2-3 arasında bir yerde olur. +3 olmaz,Teach bile bu yaptıklarıyla 2.247'yi zor görmüş sen diyorsun Zoro +3m :/
Hiç de küçüğüne gitmiş gibi durmuyor dışarıdan :gamyon:

Shanks 4 milyar. Bu adama en kötü ihtimalle denk olan adam Mihawk. Zoro da Mihawk'ı geçecek. Hedefinin ortalama 4 milyar ettiği seride Zoro'nun 3'ten aşağı kalması bana pek olası gelmiyor.

Mihawk'ın ödülü maks 2.200 çıkar.Teach'in ekibi+2 meyveyle aldığı ödül kadara yakın alır diyorum hadi senin hatrına.
Ben de Zoro'nun ödülü konusunda iddiaya giricez sanmıştım :(

Mihawk benim için +2 milyar zaten. 2.200 mü olur 2.700 mü olur bilmem. Hee normalde beklentim, ödülü güncellenecekse 3 milyardan aşağı olmazdı.

Hiç de küçüğüne gitmiş gibi durmuyor dışarıdan :gamyon:

Shanks 4 milyar. Bu adama en kötü ihtimalle denk olan adam Mihawk. Zoro da Mihawk'ı geçecek. Hedefinin ortalama 4 milyar ettiği seride Zoro'nun 3'ten aşağı kalması bana pek olası gelmiyor.

Ben de Zoro'nun ödülü konusunda iddiaya giricez sanmıştım :(

Mihawk benim için +2 milyar zaten. 2.200 mü olur 2.700 mü olur bilmem. Hee normalde beklentim, ödülü güncellenecekse 3 milyardan aşağı olmazdı.
Zoro'nun ödülü seri sonu için rahat 2 milyarı geçer 3,4 bandında olur derim ben.Mihawk sandım ben de.

Law Sana ne yapti bu kadar :) Tutmuyorum küçük enisteyi. Ancak abileri varken biraz yavas. Sanji ile zoro ödullerde denk. Hatta sanji üstte biraz. Muhtemelen güçte de öyle. Arc Sonu da denk olucaktir tahminen.

Yoksa 9 kinın hepsinin birden can sıkıntısını bile alamadıgi kaido'yu küçük enistenin "savulun Len Ben gaydo doricem" sözleri garip ama oda bu malum zoro fani o nedenle olursa da sasirmam. :artiz:
Site genel olarak Law'ı sevmiyor fandaş. Biz baş başayız. Böyle böyle yükseleceğiz sevmeyenlerde gördükçe garazlanmaya devam. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık