Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Neden Kin muhabbeti bu kadar abartıldı? Adamın en büyük vasfı ateş kesmek... Taam işte adam da bunu yaptı. Ağızla diğer vücut kısımları bir mi? Sadece diş arasını kesiyo. Abartılcak bir şey var da ben mi göremiyorum?
Baya baya ağzını kesiyor Jack’in gözlerine bak “abovvvvv” diyor resmen.

@Yubashiri-sama hükümet eğitimi almış insan dediğin gibi hibrid form dışı mod kullanmıyor. Lucci sadece bir kere tam zoan leopar oldu.

Doberman, Dalmatian, Kaku, Jyabura, Lucci. Hükümetin ne kadar ihtişamlı eğitim verdiğinin örneğidir. Kaku meyveyi yer yemez hibrid açmış adam hatta

Wanodaki kabile ülkesi üyeleri full zoan geziyorlar. Cahil herifler
Durum böyleyse okumuş adamın hali başka oluyor diyip wg bayrağına şapka çıkarır:sapkali: birde andımız okurum.:ehe:

Üye silindi 1004

@Yubashiri-sama hükümet eğitimi almış insan dediğin gibi hibrid form dışı mod kullanmıyor. Lucci sadece bir kere tam zoan leopar oldu.

Doberman, Dalmatian, Kaku, Jyabura, Lucci. Hükümetin ne kadar ihtişamlı eğitim verdiğinin örneğidir. Kaku meyveyi yer yemez hibrid açmış adam hatta

Wanodaki kabile ülkesi üyeleri full zoan geziyorlar. Cahil herifler
İşte sonra hükumet kötü oluyor. Lucci onu da ortamdan sıvışmak için kullanıyor. Yani taktiksel amaçla kullanıyor. Okumuş adamın hali başka. Zoan dediğin hibrit formdur. Oda normalde çoğu Zoan’ın normal formunu çizmedi bile. Dediğin gibi Wano gibi bir marhaba devletinde herkes cahil.

Alla alla Kinemon bu 9 kının en güçlüsü mü şimdi acaba. Law falan tek atıyordu buna güç seviyeleri çok karışık bu kınlar arasında. :( Jack'inde dağılmış olmasına sevindim ya. Neko reyiz beklediğim kadar vahşi olmamış ama neyse. Carrot'ın transformasyonu daha sexydi, bunlar toplu olduğu için arada kaynadı herhalde. :( Yukarda Jack'i aradan çıkarmasına rağmen aşağıda eşleşmeler bile belli değil ilginç şekilde. Lawlar Kiddler falan da nerde ne yapıyor belirsiz. Aşağısıda belli olsunda Luffy bir yukarı çıksın artık. Herhalde Kaido hepsini aldıktan sonra kınların Luffy yaralı Kaido ile teke tek vs mi atcak ne olcak. Gerçi birebirse Kaido kafadan alırda. :(

Üye silindi 1004

Ben hala ciddi bi şey göremiyorum. Siz adamın sert derisine aldığı saldırılarla ağzını kıyaslıyosunuz. Bence aynı şey değil. Ki saldırırken ağzını koruduğunu düşünmüyorum. Kim Kaidonun ateşini engelleyebilirdi ki?
Kinemon engellediyse serinin %70’i engeller.

Üye silindi 1004

Adama ateş kesici deniyo ve başka kimsede böyle bi lakap ya da güç görmedik. Ben bunun Kinin en üst saldırısı olduğunu düşünüyorum
Zoro keser. Mihawk keser. Muhtemelen Wb, Sengoku ya da Garp ağzının için geri bile yollar. Luffy bile yarar G4 ile o ateşi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık