Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dattebayo..! Açıklama açıklama diyorsunuz ama adam açıkladı.Kaido’yu toplu keserlerken Oden’in hakisi yada iradesine sahipler bunla kestiler diye.Kaido ne diyor iyi bakın.Ha bende beğenmedim bu açıklamayı beğenmedim diyorsanız orası ayrı.Orasını bilemem.Adam bizim vakıf olmadığımız bir mantıkla bağlamış kendince :)

sanji ve luffy birlikte takılıyorlar...p1 namileri kovalıyor güzel.luffy'i durdurmaya sasaki,who veya queen'den biri gelir...bunu ben alıyorum luffy sen devam et diye birşey çizebilir mi acaba?

Neden Kin muhabbeti bu kadar abartıldı? Adamın en büyük vasfı ateş kesmek... Taam işte adam da bunu yaptı. Ağızla diğer vücut kısımları bir mi? Sadece diş arasını kesiyo. Abartılcak bir şey var da ben mi göremiyorum?

@Yubashiri-sama hükümet eğitimi almış insan dediğin gibi hibrid form dışı mod kullanmıyor. Lucci sadece bir kere tam zoan leopar oldu.

Doberman, Dalmatian, Kaku, Jyabura, Lucci. Hükümetin ne kadar ihtişamlı eğitim verdiğinin örneğidir. Kaku meyveyi yer yemez hibrid açmış adam hatta

Wanodaki kabile ülkesi üyeleri full zoan geziyorlar. Cahil herifler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık