Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baya plat armor Birine Kolunu vermiş diğeri İradesini kırmak için hapis etmiş. Queen tarafından'da neredeyse sağ kolu ile birlikte öldürülüyordu. Hatta Kid o kadar plat armorki İttifak yaptığı Apoo ihanet ediyor hedef aldığı imparator'dan daha başka bir imparator kafasına düşüyor..
Ona Plot armor denilmez.
Ne çektin be Kiddo!!

Kid: Yıkılmadım ayaktayım abe.. :ehe:

Olanlardan sonra Zoro vs Jack olacakmış gibi geliyo bana.Bu kınlar all star almadan devrilmezler.Kaido bile yaraladılar

Big Mom bir şekilde bayılır Persopero nakliye şirketide Big Mom ı eve götürür kanımca. Luffy n kadar güçlü olursa olsun 2 yonkou yu aynı anda yenemez. Dinamiklere aykırı bu.

Şimdilik Luffy vs Big Mom , Kaido vs 9 kın şeklinde savaş. Arkın baŞından belli beklediğimiz buydu.

İşte onu diyorum ya. Big Mom'ın yoluna baş koymuş Perospero. Big Mom ne derse o olur.Ayrıyetten gemiyi 2. defa deviren Marco değilmiş gibi bir hava var şu an forumda.Perospero ile denk geldiği için çizildi büyük ihtimalle o panel. Ben ittifak olacağını düşünmüyorum.
Şimdi ittifat değillerse bu adamların yan yana hiçbir şey olmamış gibi yürümeleri de saçma. Umarım oda mantıklı bir şekilde olayı açıklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık