Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Luffy: İşte sonra Wano da savaş bir başladı ama nasıl bir savaş? Kan gövdeyi götürüyor. Baktım herkes dövüşte zorlanıyorlar Zoro-Kid-Law falan hep kan ter içinde. Arkamı bir döndüm İki Yonko bana bakıyor.. O an dedim ki; “Luffy oğlum bu iş sende, sen yapamazsan kimse yapamaz” açtım içten patlamalı hakiyi; Bir BM’ye, Bir Kaido’ya, Bir BM’ye, Bir Kaido’ya nasıl vuruyorum ama pat pat sonra döndüm bir baktım ki yonko denen elemanlar kanlar içinde yerde. Neyse İşte o günden sonra KK oldum. Çokta büyütülecek bir şey değil yaniii...

:ehe:
Hikayenin sonunda Sanji hadım edilmemiş ama olsun

Uyanışın tanımında kişinin yeteneği
çevresini de etkilemeye başlar diyor yani artık uyanışla sadece sen değil çevrende meyveyi yemiş gibi oluyor benim anladığım. Onu da istediğin gibi kullanıyorsun. Ben açıkçası Katakuri gibi kullanabileceğini ondan etkilenmiş olabileceğini düşünüyorum çünkü meyveleri de benziyor. Açıkçası benim hoşuma da gider yani. Tabi aklında başka şeyler olan varsa yazsınlar belki daha çok begeniriz.:D
Aklıma gelenler içinde Luffy'nin dövüş tekniğine en uygun olan şöyle bir şey. Bunu görmek rahatsız etmez.

Duvarları sündürüp yumruk gibi uzantılar çıkarabilir. Mesela Gatling yapınca alttan üstten sağdan soldan her yerden yumruklar gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık