Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987: Sadık Uşaklar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid de bir sürü Yonko’ya girmiş ve bir türlü ölmemiş. O zaman bu da plot armor. Al işte alın teri falan kalmadı ortada kimse için ksksksk
Baya plat armor Birine Kolunu vermiş diğeri İradesini kırmak için hapis etmiş. Queen tarafından'da neredeyse sağ kolu ile birlikte öldürülüyordu. Hatta Kid o kadar plat armorki İttifak yaptığı Apoo ihanet ediyor hedef aldığı imparator'dan daha başka bir imparator kafasına düşüyor..

Baya plat armor Birine Kolunu vermiş diğeri İradesini kırmak için hapis etmiş. Queen tarafından'da neredeyse sağ kolu ile birlikte öldürülüyordu. Hatta Kid o kadar plat armorki İttifak yaptığı Apoo ihanet ediyor hedef aldığı imparator'dan daha başka bir imparator kafasına düşüyor..
Tamam reyiz işte bu kadarına birinin ölmesi lazım. Şu an gayet keyfi yerinde gülerek adam öldürüyor :D

Üye silindi 5781

Zaten Peros muhtemelen çıkar için ittifak olmuştur. Sıkıntı luffy'nin kafasını almaya gelen Bm, luffy ile ittifak yapmak ister mi?
İşte onu diyorum ya. Big Mom'ın yoluna baş koymuş Perospero. Big Mom ne derse o olur.Ayrıyetten gemiyi 2. defa deviren Marco değilmiş gibi bir hava var şu an forumda.Perospero ile denk geldiği için çizildi büyük ihtimalle o panel. Ben ittifak olacağını düşünmüyorum.

Uyanışın tanımında kişinin yeteneği
çevresini de etkilemeye başlar diyor yani artık uyanışla sadece sen değil çevrende meyveyi yemiş gibi oluyor benim anladığım. Onu da istediğin gibi kullanıyorsun. Ben açıkçası Katakuri gibi kullanabileceğini ondan etkilenmiş olabileceğini düşünüyorum çünkü meyveleri de benziyor. Açıkçası benim hoşuma da gider yani. Tabi aklında başka şeyler olan varsa yazsınlar belki daha çok begeniriz.:D
Onlar üretim ve elementleri yöneten meyveler için geçerli gibi. Bu lastik gibi vücudu etkileyen meyveler de Zoan meyvelerinin uyanışı gibi olacak. İmpeldown' da görmüştük o gardiyanları. Normal Zoan kullanıcılarından daha iri daha dayanıklı daha çabuk iyileşen kullanıcılardı. Luffy' nin meyvesinin esneme sınırı var. O gelişir bence. Ben birde daha önceki bölümlerde Luffy' nin daha sonraları kullanıcağı güçlerin ipuçlarının verildiğini düşünüyorum. G4 Nightmare Luffy' ye benzer. G5' de ise bence Luffy' daha büyücek. Kaido, Bigmom veya bir dev kadar büyüyebileyecek. Anime 578. filler bölümde dev bir kız vardı. Küçülme gücü vardı. Luffy' nin içine girip sonra büyümüştü. Luffy deve dönüşmüş üstüne 2.vites açmış ve acayip bir güç çıkarmıştı ortaya. Ondan sonra yine bu son filmde King King King Kong yapmıştı devasa büyüklükte Bullet' ın uyanmış meyve gücüne karşı. Yani düşünsene deve dönüşmüş üstüne G2 açmış üstüne tüm vücudunu silahlanma hakisi kaplamış bir Luffy. Bir de bu yeni silahlanma haki tekniklerini kullanıyor. Yani ondan sonra bırak Kaido' yu çift Yonkou' ya yürür. Ada yok eder. Ama bu gücü burda değil Teach karşısında açacak bence.

bence luffynin g5, dev şekline gelebilmesi olacak. uyanış açarsa katakuri gibi vücudunun parçalarına haki basıp uzaktan kontrol edebilme, etrafını lastiğe çevirip vücuduna dahil etme gibi özellikler elde edecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık