Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P1 ile Ulti en zayıfları bu bariz.Benim demek istediğimi yanlış anlıyorsun.Who Cracker civarı bekleniyor bazılarına göre.P1 ile Who arasında bir uçurum olacağını düşünen var mı diyorum sadece.Valla Oven'ın arc içerisinde yediği saldırıları yese P1 ruhunu teslim eder.Tek g3e bunu dediyse.
G3 epey kuvvetli bir saldırı. Oven da doğrudan bir darbe yeseydi en iyi ihtimalle P1'in durumuna düşerdi; en kötüyü aklımıza bile getirmeyelim. Ichiji'nin Sparking Valkry'sinde yamuldu Luffy'nin G3'ü o saldırıdan daha güçlüdür.

Oden’in günlüğünde 4’üncü kırmızı taşın nerede olduğunu öğrenebiliriz büyük bir ihtimal.
Sanmıyorum, FB zamanları bayağı konuşuldu ama Poneglyphlerin yerleri değişti o zamandan beri. BAA'daki Pone kayıplarda şu an. Roger'ın kitabeyi alıp taşıyacağını sanmıyorum.

P1 ile Ulti en zayıfları bu bariz.Benim demek istediğimi yanlış anlıyorsun.Who Cracker civarı bekleniyor bazılarına göre.P1 ile Who arasında bir uçurum olacağını düşünen var mı diyorum sadece.Valla Oven'ın arc içerisinde yediği saldırıları yese P1 ruhunu teslim eder.Tek g3e bunu dediyse.
Ben bir taraf değilim zaten. Sadece yanlış kıyas olduğunu düşündüğüm için yazdım. Baştan Oven'la kıyaslasan mesela sıkıntı olmazdı.
P1 ile Who arasında ne kadar fark olabileceğini tahmin etmek zor. Nasıl ki komutanlar arasında uçurum oluyorsa, bunlar arasında da olabilir.
Who'nun, Queen'i yeneceğini düşünenler de vardı mesela. Geçtim Jack'i...

Ben de edebilrim.Ace vasıfsızına Thunder Baguaya yeter
"Az daha boynum kırılacaktı." :D

Page One'a bak sen.Bm tayfasını rezil edenler utansın.G3ü ezen sayısız asker oluşturan Cracker diğer tarafta g3e boynum gidiyordu diyen P1.
İyi de bisküvilerin sert olması meyve özelliği. Dediğin şuna benziyor, bariyeri Oden bile aşamıyor. Halbuki o bariyer sağlam bir hakiyle kaplandığından değil, doğal sertliği buna imkan verdiğinden öyle. Barto, şu an o meyveye sahip diye çok da matah bir şey olmuyor.

Cracker de Page One da yedikleri tek darbe ile pert oldular. Lakin Page One hemen toparladı, Cracker ise toparlayamadı. Elbette bu da Page One'ın zoan avantajı. Fakat Page One yıldız üye olmamasına rağmen durum bu. Cracker'in eşi olarak Jack'i düşünürsek, Jack'in perte çıkması için kim bilir kaç tane g3 yemesi gerekir, hesap etmek zor. Cracker belki savunma olarak Jack'ten iyidir, ama dayanıklılık olarak Jack tur bindirir. Jack'in kazanmak için tek açık bulması yeter muhtemelen. Ki büyük ihtimal de bulur.

G3 epey kuvvetli bir saldırı. Oven da doğrudan bir darbe yeseydi en iyi ihtimalle P1'in durumuna düşerdi; en kötüyü aklımıza bile getirmeyelim. Ichiji'nin Sparking Valkry'sinde yamuldu Luffy'nin G3'ü o saldırıdan daha güçlüdür.
Yavaş.Oven dediğin adam İchiji,Sanji,Bege gibi adamlardan hasar alıp bir şey olmamış gibi dövüşüyor yahu.Ki İchiji adamın göğsünü deliyor.Totalde G3 daha bir güçlü saldırı olsa bile İchiji adamın göğsünü deliyor.Aradaki fark bariz.
"Az daha boynum kırılacaktı." :D

İyi de bisküvilerin sert olması meyve özelliği. Dediğin şuna benziyor, bariyeri Oden bile aşamıyor. Halbuki o bariyer sağlam bir hakiyle kaplandığından değil, doğal sertliği buna imkan verdiğinden öyle. Barto, şu an o meyveye sahip diye çok da matah bir şey olmuyor.

Cracker de Page One da yedikleri tek darbe ile pert oldular. Lakin Page One hemen toparladı, Cracker ise toparlayamadı. Elbette bu da Page One'ın zoan avantajı. Fakat Page One yıldız üye olmamasına rağmen durum bu. Cracker'in eşi olarak Jack'i düşünürsek, Jack'in perte çıkması için kim bilir kaç tane g3 yemesi gerekir, hesap etmek zor. Cracker belki savunma olarak Jack'ten iyidir, ama dayanıklılık olarak Jack tur bindirir. Jack'in kazanmak için tek açık bulması yeter muhtemelen. Ki büyük ihtimal de bulur.
Cracker'ın yediği atak en az 6 Kong gun ayarında bir atak yalnız :ehe: Page One ise daha bisküvi askerini çizemeyen bir atağa k.o olacak utanmasa. Cracker savunma olarak Jack'e tur bindirir bu arada belkisi falan yok yani.Jack'in dayanıklılığının da Cracker karşısında önemi zaten yok.Cracker dediğin adam sıfırdan yapmak zorunda değil o askerleri.Luffy Nami sayesinde o askerleri yiyebildi,o askerler yendiği için Cracker bisküvi kırıntılarından eforsuz bir şekilde asker yapamadı.Ki ona rağmen 11 saat boyunca asker spamlayabilmiş adam.Cracker'in sıfırdan asker yapmayacağı bir senaryoda Jack'in stamina avantajının bir önemi yok yani.Jack'te g4 kadar saldırı gücü ve hızı olması zaten imkansız bir şey ayrıca.Ashura'nin yarabildiği birisini Cracker pek ala yarabilir bu arada.Cracker Jack'e hasar veremez diye bir şey yok.

Son düzenleme:
Aahahahah lan bu yamato tam bir mal. Senin saflığını yerim tam tayfalık gacı yemin ediyorum. Kaido'ya gidip ben Oden gibi olmak istiyorum demek nedir lan ahahaha yemiş şamarı tam Garp'ı trolleyen Luffy kalemi icraatlar. O kadar saf ki Oden gibi olmak için erkek olmak gerektiğini düşünüyor. Orijinal bir mal, seksi ve güzel, hayvan gibi güçlü. Gel tayfaya beybisi Oden hayranlığıyla başlayan maceran Luffy fanlığıyla son bulsun. Ama sırf Wano'da barış cart curt ayağına bu suçsuz günahsız kızı babasının aksiyonları yüzünden wanolu barzoların önünde diz çöküp ağlarken göreceğiz sonra kımıl zararlısı Momo'nun yaverlerinden biri olacak :/ Yapma bunu Oda wanonun gelmişini geçmişini seveyim bu kıza bir şey olmasın.

Luffy'nin düz yumruğuna eklediği billurlu hakinin etkisi de KKG + billurlu hakiyle yapacağı saldırılar için minik bir fragman niteliğindeydi. Çok fena şeyler çıkacak da bir görebilsek ******* ömürden gidiyor lanet ettim güncel takip etmeye lanet

Yamato: Bana Ace'ı hatırlattın birlikte babama karşı dövüşelim
Korsanfan: Ace çok ezik ya asdjakldajslkd xD

Reisler Ace olayı başınıza feci patlayacak gibi ama hadi hayırlısı :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık