Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato bence yıkımcılar ayarındadır en az jack. Luffy p1 ve ulti ile oynuyor Yamato da Luffy ile oynuyor adam(kadın)topuzuyla Luffy ile dalga geçiyor

Oden’in günlüğünde 4’üncü kırmızı taşın nerede olduğunu öğrenebiliriz büyük bir ihtimal.

Geçmek istemesi geçebileceği anlamına gelmiyor. Ayrıca geçmek istemesi komutan altındaki adamların seviyesini yükselten bir durum. BM Tayfası'ndaki komutan altı kişilerle kıyaslamak daha doğru olur bence. Bir de P1 ve Ulti'nin, bu grubun en güçsüzleri olabilme ihtimallerini de göz önünde bulundurmak lazım.
P1 ile Ulti en zayıfları bu bariz.Benim demek istediğimi yanlış anlıyorsun.Who Cracker civarı bekleniyor bazılarına göre.P1 ile Who arasında bir uçurum olacağını düşünen var mı diyorum sadece.Valla Oven'ın arc içerisinde yediği saldırıları yese P1 ruhunu teslim eder.Tek g3e bunu dediyse.

Spoiler'da her "She" yazısı gördüğümde mideme sancılar giriyor , soğuk terler atıyorum.
Fake vercem diye ne hallere girdi ya. Bu LGBT ile ilgili değilse seriyi bırakırım. Neymiş Oden adammış , o yüzden oğluyum demiş. Orada klasik türk tepkisi verdim. Ama Yamato Takeru benzetmesi var gibi. O da kadın gibi giyinip duruyordu. Hatta fantezi kıyafetleri giyiyordu.
LPG her yerde :(

Page One'a bak sen.Bm tayfasını rezil edenler utansın.G3ü ezen sayısız asker oluşturan Cracker diğer tarafta g3e boynum gidiyordu diyen P1.
Aga P1 Tobi Roppo'nun belki de en güçsüzü.Cracker ise Kumandan.Luffy bile Namisiz yenemedi adamı

Siz İzo olsanız WB düştükten sonra 20 yıl boyunca aileniz gibi gördüğünüz beraber savaşlara girdiğiniz WB tayfasıyla WB'nin bıraktıklarını korumaya mı çalışırdınız; yoksa doğup büyüdüğünüz memleketinize, canınızdan çok sevip saydığınız Oden'in ve dostlarınızın yanına döner Wano'nun ne halde olduğunu görünce kalıp Wano'yu kurtarmaya mı çalışırdınız?

Merak ettim cevaplarınızı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık