Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir zahmet yapsın. Ace, Luffy’e çok abilik yaptı... Luffy büyüdü yine geldi Smoker’ın elinden aldı kardeşime sahip çıkın dedi... Ace belki tez canlı serseri biraz da aptal olabilir ama iyi bir abi/Kardeş bence...
Luffy'de Ace'in yarısı kadar adamlık, 10 da 2 si kadar karakter olsaydı belki sevilebilir bir karakter olurdu ama vermeyince vermiyor Mevlam naparsın :rolleyes:

Hayır bir de herkesin Luffy gibi plot armoru yok ki sözünü tutabilsinler... Adam bırak kendi ölmesini, arkada Jinbe’yi bırakıyor ama “Ölsen bile ölme” diyor ve sonra Jinbe yonko’nun yanından tek parça geliyor jsjskskks
Garp, Luffy'e denizci olacaksın dedi sözünü yerine getiremedi uhuhuahahuah bu nedir ya :oleyo2:

Az kaliteli lütfen az kalite :good:

Ace'in Luffy'ye yardım etmesiyle, Luffy'nin Ace'in sözlerini yerine getirmesi gerektiği arasındaki bağlantı?
Sevgi, saygı, kader??? Bunlar anlamlı şeyler. Luffy iyi çocuk ve değer biliyor. Tama’nın ve Yamato’nun, Ace ile bağları olduğunu duyunca onlara ekstra yardım ve yakınlık hissediyordur eminim ki. Yani senin yazdığın şey çok garip bence. Luffy’nin, Ace’in sözlerini bir şekilde onun için yerine getirmesi güzel ve anlamlı bir olay...

Sevgi, saygı, kader??? Bunlar anlamlı şeyler. Luffy iyi çocuk ve değer biliyor. Tama’nın ve Yamato’nun, Ace ile bağları olduğunu duyunca onlara ekstra yardım ve yakınlık hissediyordur eminim ki. Yani senin yazdığın şey çok garip bence. Luffy’nin, Ace’in sözlerini bir şekilde onun için yerine getirmesi güzel ve anlamlı bir olay...
Bunlar günah çıkarma yorumları mı reis? Bunu yazıp iki dakika sonra gömme işlerine mi başlayacaksın? :) Hayır yani ona göre yazalım.:)

Bu oda'nın yaptığı olay nedir yani bizlere ne demek istiyor biri detaylıca anlatabilir mi?Ben yamato'nun kadın olma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum ama benlik bir olay değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık