Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 984 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bu Ace'in kaçıncı defa kıçını temizleyecek bilmiyorum. Ace, Tama'ya söz verir > Sözü yerine getirecek olan Luffy'dir. Ace, Yamato'ya söz verir(Beklenti oluşturur vesaire). > Sözü yerine getirecek olan yine Luffy'dir.
En son Wb'ı da kral yapacaktı... bir insan hedeflediği hiçbir şey'i mi yapamaz be kardeşim...

Arkadaşlar hala anlatamıyorum galiba. Ya adam hep erkek çocuğunun olmasını istediği için ya da bir oğlunu kaybettiği için vs kabullenmiyor olabilir ve hep erkek çocuğu gibi davranabilir. Erkek çocuğu gibi yetiştirebilir. Kız da kendini hep babası üzülmesin diye vs erkek olarak tanıtabilir. Bunlar olan şeyler. Bunu neden anlamak istemiyorsunuz? Yani karakterin kendisi herhangi bir nedenle kendini erkek gibi yetiştirip o şekilde kendini tanıtabilir. Büyük ihtimalle maskeyi indirince luffy aa kızmış der. Olay budur. Bunu neden kabullenmek istemiyorsunuz? cidden ilginç.
Hocam buradaki eleştirdiğimiz Yamatonun kız yada erkek olması değil. Bu olayın işlenme biçimi. Şu durumda Yamatonun kız çıkması demek Odanın okuyucuyu kandırması anlamına geliyor. Bütün karakterlere onun erkek olduğunu söyletip hatta kendisine dahi. Sonrada yok böyle değil demenin kurguyla alakası yok. Yoksa dediğin şekilde olmasında sıkıntı yok. Hatta japonyada o dediğini kemdi gözlerimde kaç defa gördüm.

Neyseki Ace'in WB'den farklı bir yanı var. Kardeşlerine elinden geldiğince sahip çıkmaya çalışıyordu. Ama onun da kötü tarafı sözlerini unutması.

Üye silindi 1004

Adam 3 söz verdi.1 olay 3 sözü mahvetti reyiz.
Kıllı ve gerçek bir erkeğin peşinden bomboş birisi olarak koşarsa böyle olur. Hadi Luffy affetti büyüklük yaptı kurtardı Ace'i... Sonra Akainu'ya kendini peşkeş çekmek de nesi?

Aslında dört söz...

"BABA'YA DEDİĞİN HAREKETLERİ GERİİİİ AL!!! YOKSA DEDİKLERİNİ YEDİRTİRİM SANA!!" - son ünlü söz :hhh:

"Bu çağın ismi Beyazsakal" dedi. Öldüğü için çağ mağ aynı kaldı. :hhh:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaidonun bundan önceki oğlu bir şekilde ölmüştür.O yüzden buna oğlum demiş olabilir.
Ya dünden beri anlatamıyorum şunu. Sürekli "ben oğluyum" dedi ve kaido "oğlum" dedi yazıp duruyorlar.
Hocam buradaki eleştirdiğimiz Yamatonun kız yada erkek olması değil. Bu olayın işlenme biçimi. Şu durumda Yamatonun kız çıkması demek Odanın okuyucuyu kandırması anlamına geliyor. Bütün karakterlere onun erkek olduğunu söyletip hatta kendisine dahi. Sonrada yok böyle değil demenin kurguyla alakası yok. Yoksa dediğin şekilde olmasında sıkıntı yok. Hatta japonyada o dediğini kemdi gözlerimde kaç defa gördüm.
Tamam hocam ben de onu diyorum zaten. Verdiğim örneklerdeki gibi olursa kız kendini o şekilde tanıtmış olabilir. Karakterin altında kesin olarak kare kutuda yamato kaidonun oğlu yazmadıkça siz bunu o şekilde kabul edemezsiniz. Yani kesinlikle okuyucu kandırmak gibi bir durum yok bence. Kaido muhtemelen erkek gibi yetiştirdi onu ve asla kız olduğunu kabullenmedi. O da babasına uymaya başladı. Muhtemelen hikaye bu şekilde olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık