Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Luffy rahat 3 tane f6 üyesini alır bence. Bende öyle bir izlenim bıraktı. Is sadece biraz daha ciddilesmesine bakar. Buna rağmen hem Zoro hem Sanji zorlanarak bir f6 alır anca. Fark bu kadar büyük.
- Yamato keşke daha orjinal daha farklı hikaye altyapısı ile işlense. Oden' i öldürdü hala adamın izleri var lanet olsun ya.
- Sürekli birilerinin Luffy'i beklemeside saçma geliyor Luffy olmasa kaderine razı mi olacaksin anlamıyorum ki daha mantıklı çözümler olsa güzel olurdu.
- Bigmom herzaman ki gibi hayal kırıklığı.
- Peros'un hikayede nasıl bir yeri olacağını merak ediyorum. Annesini manipüle edebiliyor. Adada ki isimlerden de çekiniyor gibi. Bir şekilde savaşın sonuna doğru annesini kandırıp Kaido'ya karşı hamle yapıp kaçabilirler.
- Spoiler konusuna da yazmıştım Zoro sayfası tam Bleach esintileri barındırıyor. Tek fark Oda panellerde boş yer bırakmazken Kubo daha çok karaktere odaklanıp karizma pozlar çiziyordu.
- Sanji'nin o çok çok çok ufak gösterildiği sahne boşuna çizilmesi Sanji bir seyler ile karşılaşıp ana olaya etki edecek bence.

En son Dressrosada böyleydi. Ota boka g3 açıyordu. G4 ün gelişinin habercisi o dönemler benim için oydu. Çıkmadan önce sıklıkla diyordum yeni gearı var belli ki diye. Şu an da o yöne doğru gidiyor hadi bakalım.
G5`in habercisi diyosun. Olabilir, olur da yine de tutarlı bi olay değil. G4ün son çare olarak kullanıldığı adamlar belli. Bi denge yok ya.

Kaido'ya handikap gerekiyordu yenilmesi için ohandikap da geldi bizzat kendi oğlu... Marco'nun gelişi BM'nin saçma sapan işlerle uğraşması olaydan tamamen kopmasıyla denge sağlandı gibi şimdi Yamato'nun babasını satması onla ilgili bilgiler vermesi ve Luffy'e gerekirse vs esnasında el atması kaldı.

"Big Mom Korsanları günün sonunda ayakta kalacak" Perospero.
Nedense hype yaptım güzel bir savaş olsun perosun dediği olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık