Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Oden'in boyuna tekrardan bir baktım, 382 cm imiş. Yamato'nun da benzer boy.

Oden gibi giyinmiş.

Ellerinde zincirler var.

Maske takıyor? Maskeyi niye takıyor lan bu? Luffy'yi biliyor? Onu nereden biliyor? Maskeyi takma amacı dağılan bir yüzü mü gizlemek? Örneğin bir mermi ile dağılan yüzü?

Yamato Oden çıkarsa Oda'ya küfrederim doğrudan. Twitter hesabı mail vs ne varsa. "Sen bizimle dalga mı geçiyorsun? diye de çıkışırım. Kâle almaz ama içimizde kalmasın :)
Yardıma ben de gelirim sövme konusunda Sen *KORSAN* serisi yapıyorsun adam öldüremiyorsun.. Yazık

Çöpler bile yamatoyu tanıyor. Oden olma ihtimali cok zayıf. Yamato Odenin hayyallerini taşıyar (elbiselerini ve bileziklerini bilem, yazar burda iç ve dış benzerliģi dikkat çekmek istiyor) ikinci bir Oden vakası büyük ihtimal Yamato oden gibi dış dünyaya açılmayı yeni yerler görmeyi keşfetmeyi hayyal ediyor. Babasıda bu hayyallerinnden vazgeçmesi için ara sıra zincirliyomuş. O yüzden aptal oğlum=aptal lord diye hakaret ediyor.
Ancak adam babasına savaş açacak gibi Lütfüye gel babamı indirelim diyecek yani işin birde siyasi yönü var. Devrimci bir yönüde var yamatonun.
Odenden daha geniş vizyonlu bir arkadaş, aklı başında biri çikacak.
Bizim isyankar şehzade ihtimali tutacak...

Yardıma ben de gelirim sövme konusunda Sen *KORSAN* serisi yapıyorsun adam öldüremiyorsun.. Yazık

Ya hadi 1-2 kişi öldürmüşlüğü var, benim derdim o değil, lan adamın kafasına giren kurşunu çizdin sen be! Daha ötesi var mı? Türk filmi mi lan bu? Öldü sanılan baba yıllar sonra çocuklarını bulur, aile saadeti kaldığı yerden devam eder. He canım :)

Şimdi Oden'in boyuna tekrardan bir baktım, 382 cm imiş. Yamato'nun da benzer boy.

Oden gibi giyinmiş.

Ellerinde zincirler var.

Maske takıyor? Maskeyi niye takıyor lan bu? Luffy'yi biliyor? Onu nereden biliyor? Maskeyi takma amacı dağılan bir yüzü mü gizlemek? Örneğin bir mermi ile dağılan yüzü?

Yamato Oden çıkarsa Oda'ya küfrederim doğrudan. Twitter hesabı mail vs ne varsa. "Sen bizimle dalga mı geçiyorsun? diye de çıkışırım. Kâle almaz ama içimizde kalmasın :)
Pound'u bile öldüremiyor...

Ya hadi 1-2 kişi öldürmüşlüğü var, benim derdim o değil, lan adamın kafasına giren kurşunu çizdin sen be! Daha ötesi var mı? Türk filmi mi lan bu? Öldü sanılan baba yıllar sonra çocuklarını bulur, aile saadeti kaldığı yerden devam eder. He canım :)
O bir iki kişide seriye sonradan yedirdiği veya öldürmeyi aklına koyup çıkardığı karakterler

Oden gibi giyinmiş.

Ellerinde zincirler var.

Oden'den etkilenmiş, onu idol bellemiş birisi olma ihtimali çok çok daha yüksek. Zaten Oden yaşıyor olsa kendini neden "Kaido'nun oğlu" diye gizlesin ki? Hadi o gizledi, Kaido niye Oden'i oğlu saysın?

Silinmiş Üye

Perosbro tek başına sırtlıyor Big mom korsanlarını.:tmm: Bölümü beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık