Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato ve oden benziyorlar ikisinin de arkasında kuşak oden in kaynamadan önce elinde kelepçe vardı yamatoda da kelepçe var luffy e seni bekliyorum da dedi siz ne düşünüyorsunuz

Ulti denilen kızı, cidden çok sevdim.Bir Luffy'lik sezdim o kız da.Meyvesi güzel olsa daha iyi olabilirdi;ama ona rağmen hbrit formu çok KAWAİİİİĞĞĞ!!!
:flaugh:

Biraz boştu.Hemen bitti.Bu arada Luffy'nin bir bok olamayacağı buradan anlaşıldı.Ultinin kıskacına bile dayanamayan,her seferinde G4'ü açmak zorunda kalan birine dönüştü Luffy.

Kafasındaki sertleşmeyi Ryou ile yapsa Ulti'nin beyni dağılacaktı.Ama onun yerine bayılmış resmen

Biraz boştu.Hemen bitti.Bu arada Luffy'nin bir bok olamayacağı buradan anlaşıldı.Ultinin kıskacına bile dayanamayan,her seferinde G4'ü açmak zorunda kalan birine dönüştü Luffy.

Kafasındaki sertleşmeyi Ryou ile yapsa Ulti'nin beyni dağılacaktı.Ama onun yerine bayılmış resmen
Mangayı gözünüzle değil herhalde başka bir organınızla okuyorsunuz.

Paket etmişler Reis'i gene olur öyle şeyler :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık