Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav he he Sanji'nin yaptığı şeyler kurgu değil onun karakteri ama WB'nin yaptığı şeyler başka bir nane. Burada istediğin şeyin alıp kurgu diyorsun istemediğin şeyi karakterin yapısı diyorsun. Boşu boşuna yazıp çizmişsin. WB'nin ne mal olduğu belli 50 tane ofsaytı olan adamı 10 tane iyi hareketi var diye ilah yaptınız başımıza.
Argüman üreteceksen dinliyorum. Boş yapacaksan lüzumu yok. Olay iyi hareket falan değil, ilah yapmakla alakası bile yok. Neye göre kurgu diyorum yazmışım. Sen hala kafana göre diyorsun. Saçmalamışsın.

Yav Odene seni indirmek için 5 yıl bekledik binlerce adam topladık diye ağız büken Kaidonun her tarafı boss olsa ne olur.

Bunun gibi tipler sittin sene korsankral olamaz

Yav Odene seni indirmek için 5 yıl bekledik binlerce adam topladık diye ağız büken Kaidonun her tarafı boss olsa ne olur.

Bunun gibi tipler sittin sene korsankral olamaz
Ama bak Luffy'e, adam sadece kendi tayfası ile Law ile Kaido'ya dalmaya geliyor. Hamurunda var çocuğun. Zıpkın gibi delikanlı maşallah.

Oden gibi bi yiğide kumpas kurduğu, beş yıl boyunca bi tarafı yemeyip beklediği için kaydoyu eziklemem doğrusu gerçekten güçlü biriydi oden, atıyorum sekiz dağ devirip çinjaonun karşısına anca çıkabilen gaapa yada ahı gitmiş vahı kalmış wb ile başa çıkamayan akaynuya yada kafasının bi kısmı olmadan yüzlerce darbe yemiş wb ye baba etme, ben senin oğlunum etme baba diye zırlayan tiiçe karşı, odene yaptıklarını yapsa yapacağım eziklemeye acırdım ama.

Oden gibi bi yiğide kumpas kurduğu, beş yıl boyunca bi tarafı yemeyip beklediği için kaydoyu eziklemem doğrusu gerçekten güçlü biriydi oden, atıyorum sekiz dağ devirip çinjaonun karşısına anca çıkabilen gaapa yada ahı gitmiş vahı kalmış wb ile başa çıkamayan akaynuya yada kafasının bi kısmı olmadan yüzlerce darbe yemiş wb ye baba etme, ben senin oğlunum etme baba diye zırlayan tiiçe karşı, odene yaptıklarını yapsa yapacağım eziklemeye acırdım ama.
sıkıntı çekmemek için 5 sene bekledi,odeni yenmek için antreman mı yaptı kaido ? wb gitsin akainuyu alsın.kafasının yarısı gidik en fazla 1 saat yaşardı.

WB adam olsa en başta tayfasında öldürülen oğlunun kanını yerde bırakmazdı. Oysa aman Ali Rıza Bey keyfimiz kaçmasın modunda Ace'i durdurmaya çalıştı. Harbi bu kadar senedir bu nasıl gözüme çarpmadı anlaşılır şey değil.

WB adam olsa en başta tayfasında öldürülen oğlunun kanını yerde bırakmazdı. Oysa aman Ali Rıza Bey keyfimiz kaçmasın modunda Ace'i durdurmaya çalıştı. Harbi bu kadar senedir bu nasıl gözüme çarpmadı anlaşılır şey değil.
Wb kesinlikle denk getirir mabadından kan alırdı BB'nin Alpa o an için mangaka Wb aracılığıyla Ace gte gelecek mesajı veriyor işte okuyucuya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık