Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi gözlem geleceği görmeyi falan geçelim. Luffy’nin muhteşem ama muhteşem fiziksel dayanıklılığı ne oldu şimdi? Luffy dayanıklı falan değil diyebilir miyiz önceki bölümleri hiçe sayarak? Hani Killer ve Zoro olayı gibi :D

Hadi gözlem geleceği görmeyi falan geçelim. Luffy’nin muhteşem ama muhteşem fiziksel dayanıklılığı ne oldu şimdi? Luffy dayanıklı falan değil diyebilir miyiz önceki bölümleri hiçe sayarak? Hani Killer ve Zoro olayı gibi :D
Zoro'dan yüksek yine. Önceki bölümleri hiç saydınız zaten neyin kafası bu? :D

Birinin ağzında bomba patladı 10 saniye bilincsiz kaldı. Diğerine orak soktular saatlerce baygın kaldı.:D

Darbe çok şiddetli bir darbe de olabilir şimdi. Adam bir dımdıs ile Zoroyu da kesti. Bu iş Ceasarın Luffy'yi bayıltmasına benzer meyve kaynaklı bir nihai saldırı gibi duruyor. Zira ilk patlamada Luffy sıradan bir yumruk yemiş gibi, ikincide Zoroyu kesiyor, üçüncüde Luffy'ye büyük bir patlama çarpıyor.
Bence yanlış tarafa bakıyorsun haki o kadar da önemli değil ama Gear kullanıyor mu ? Mesela artık neden gear 2'ye girmiyor yoksa giriyor da fark mı edemiyorum :oleyo2:

Ne oldu bu gear2'ye unutuldu mu acaba :bilmem:
Yine neye bilendin la sen? :D
g2-3 gibi teknikleri artık külli değil de cüzi kullanıyor Luffy. Yani gerektiğinde sadece o uzva uyguluyor. G4te ise yine eski usül tüm vücudu dönüştürme var.
G3 var mesela bölümde. Redhawk falan kullansa g2 de görürdük. Holdeme kullanmıştı galiba.

Darbe çok şiddetli bir darbe de olabilir şimdi. Adam bir dımdıs ile Zoroyu da kesti. Bu iş Ceasarın Luffy'yi bayıltması gibi meyve kaynaklı bir nihai saldırı gibi duruyor. Zira ilk patlamada Luffy sıradan bir yumruk yemiş gibi, ikincide Zoroyu kesiyor, üçüncüde Luffy'ye büyük bir patlama çarpıyor.

Yine neye bilendin la sen? :D
g2-3 gibi teknikleri artık külli değil de cüzi kullanıyor Luffy. Yani gerektiğinde sadece o uzva uyguluyor. G4te ise yine eski usül tüm vücudu dönüştürme var.
G3 var mesela bölümde. Redhawk falan kullansa g2 de görürdük. Holdeme kullanmıştı galiba.
G2'nin eski hali çok iyiydi yeni halini tutmuyorum tam g2'ye girecek ortalığı dağıtacak mesela burada. O eski g2'te giren bir Luffy görmek isterdim. Hem bilenme yok ama bilenen biri var sanki :ehe:

Zoro'dan yüksek yine. Önceki bölümleri hiç saydınız zaten neyin kafası bu? :D

Birinin ağzında bomba patladı 10 saniye bilincsiz kaldı. Diğerine orak soktular saatlerce baygın kaldı.:D
Nerede hiçe saydık reyiz? :D

Valla ben bilmem. Mangaya bakarsam dümdüz sizin gibi Luffy gitsin kumda oynasın derim. Adamın şaftı kaydı. Bence seninde böyle demen lazım sonuçta mangada böyle oldu değil mi? :D
Darbe çok şiddetli bir darbe de olabilir şimdi. Adam bir dımdıs ile Zoroyu da kesti. Bu iş Ceasarın Luffy'yi bayıltması gibi meyve kaynaklı bir nihai saldırı gibi duruyor. Zira ilk patlamada Luffy sıradan bir yumruk yemiş gibi, ikincide Zoroyu kesiyor, üçüncüde Luffy'ye büyük bir patlama çarpıyor.
Meyve kaynaklı olsa Kizaru da bayılırdı. Şiddet desek Kata’nın yaptıkları yanında bu sinek ısırığı bence. Kaldı ki Luffy’nin dayanıklılığı için neler deniliyordu. Zaten ben gönderme yapmak için yazdım. Yoksa Luffy hala öküz gibi dayanıklı Oda’nın küçük fantezileri bunlar işte ama konu Zoro olunca bazıları fena gömüyordu. Oda’nın adaleti işte. Bundan sonra şaftı kaymış bir Luffy var elimizde artık :ehe:

Nerede hiçe saydık reyiz? :D

Valla ben bilmem. Mangaya bakarsam dümdüz sizin gibi Luffy gitsin kumda oynasın derim. Adamın şaftı kaydı. Bence seninde böyle demen lazım sonuçta mangada böyle oldu değil mi? :D

Meyve kaynaklı olsa Kizaru da bayılırdı. Şiddet desek Kata’nın yaptıkları yanında bu sinek ısırığı bence. Kaldı ki Luffy’nin dayanıklılığı için neler deniliyordu. Zaten ben gönderme yapmak için yazdım. Yoksa Luffy hala öküz gibi dayanıklı Oda’nın küçük fantezileri bunlar işte ama konu Zoro olunca bazıları fena gömüyordu. Oda’nın adaleti işte. Bundan sonra şaftı kaymış bir Luffy var elimizde artık :ehe:
Şimdi diyorum Luffy'nin şaftı 10 saniyeliğine kaydı.

Şimdi senden de Zoro'nun dünyasının saatlerce kaydığını hatta yörüngesinden saptığını söyle bakem.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık