Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toki ablamız 9 çöpü geleceğe göndereceğine Oden İ niye göndermemiş haaaaaala anlamış değilim. Kılıçları verecek zamanı buluyorsunda geleceği gönderecek zamanı mı bulamıyorsun Oda efendi ....Bırak bu işleri :artiz:

Silinmiş Üye

Bu Oden ruhum yaşıyacak diyo ya acaba bir mythical zoan olarak dönermi kim bilir, ruhu nasıl yaşayacak ki Odenin Enmayı kara kılıç bile yapamamış ki onu yapsa onda yaşayacak derdik.
Böyle birşey kullanmış diyorlar (hakili göz)

Bu tür geri dönmeler hiç hoş olmuyor ya düşüncesi bile insanı soğutuyor. Naruto da bi edo tensei gösterildi içine ettiler şimdi boruto okuyorsun yok jiraiya döner yok naruto ölür ama edo tensei olarak çıkar. (Böyle birşey yok ama fan art'lar için diyorum internette boruto resimlerine bakıyorum naruto edo tensei falan) En iyisi böyle şeyleri serilere sokmamak insan sonra her karakter için keşke olsa diyor.

Mangaka nın buna da kılıf uydurması gerekli.Kaido ve orochi bu tip ''basit koşu'' ya izin verdiğini düşünemiyorum.Yancıları da öldürürsün normalde ama bakalım haftaya belli olur gibi.
Kaido orada ilk kez adamlık yapıp emir vermiyor. Otochi emir verdigi için oden koşun ailemin yanına diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık