Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga beeee Oden keşke ölmesende gelecekte birşekilde ortaya çıksan çok üzüldüm:üzgünüm: Ace öldüğünde de bu kadar hüzünlenmiştim.Yahu madem geleceğe insan yollanabiliyor niye hep beraber gitmedinizde orda bıraktınız Odeni orasıda ayrı bi tutarsız.Seride öldürülmesini istediğim 3 karakter oldu Akainu Karasakal ve Kaido.

Millet yağın kül olmamasına mantıksız demiş :/
Ya arkadaş bir shounen'de cidden buna mı takıldınız?
Gerçekten bu tür boşlukları doldurmak için aşırı basit yöntemler var. Mesela; belki de o yağ Dağ Tanrılar'ından elde edilen ve yüksek sıcaklıklara dayanabilen bir yağdır? Bunu illa Oda'nın söyletmesine gerek yok bence. Bu tür boşluklar bizim hayal gücümüzle rahatça doldurulabilir.

Silinmiş Üye

@Mr.Bushido bölümü tamamen görünce dahada ağlattı. Hele dediğin gibi anime de beklediğim gibi olmasın bak o zaman kim kaido kim haşlanan görürüz. :mincika: Sana uyup beklentimi düşük tutmayacağım büyük bir beklenti ile bekleyeceğim. :hıh:

Bu Oden ruhum yaşıyacak diyo ya acaba bir mythical zoan olarak dönermi kim bilir, ruhu nasıl yaşayacak ki Odenin Enmayı kara kılıç bile yapamamış ki onu yapsa onda yaşayacak derdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık