Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden kimse Wano'dan memnun değil bir türlü anlamadım. Yeni Dünya'ya girdik gireli en iyi arc bence bu. Tamam illa ki eskiler kadar iyi değil biliyorum ama okumaktan çok keyif alıyorum ben.

Kadının gençleştirme yeteneği var. Gidip rayleig ile buluşsa adamı 40 yaşına döndürse al sana başı boş bir yonkou seviyesi adam daha. Bu şekilde güçten düşmüş eski korsanları dipcik gibi yapabilir. Ayrıca wanoda göreceğiz kendisini. Momonosukeyi olması gereken yaşa getirecek.
Bak bu efsane olur işte... Doğru belki ileride Garp'ı o seviyeye çekebilir. Peki bu akainu'nun elinden nasıl kaçtı teach'den aldıktan sonra bunu. Orası gösterilmişmiydi.

Yalnız düşününce samuray tarafı'da boş değil. Bir kere kafadan 5 adam en az yc3 seviye( denjiro-kawamatsu-ashura-inu-neko) muhtemelen amande'yi kiku, daifuku'yu da kibemon alacak. E daha hyo ve yakuzalar var. Bizim tayfaya hiç girmiyorum bile... yani 2 yonkou'nun inmesi imkansız değil gibi.

Yalnız düşününce samuray tarafı'da boş değil. Bir kere kafadan 5 adam en az yc3 seviye( denjiro-kawamatsu-ashura-inu-neko) muhtemelen amande'yi kiku, daifuku'yu da kibemon alacak. E daha hyo ve yakuzalar var. Bizim tayfaya hiç girmiyorum bile... yani 2 yonkou'nun inmesi imkansız değil gibi.
Bizimkilerin hepsini toplasan 1 Kaido etmez. Adam hasar almıyor, vurdu mu tek atıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık