Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arada kaynadı gibi bir durum var sanırım çok az kimse dikkat çekmiş bence bir tartışma konusu olmalı bu resim ....bu resimde Luffy G4 Boundman ,tank man Snake mani birleştirmiş mi yoksa çizim hatası mı? merak etmiyor musunuz? Sanki sol kolu Snake man ,sağ kolu bound man gövdesi de tankman gibi olmamış mı yoksa bana mı öyle geliyor.

Fazla detaysız çizdiği için öyle gözüküyor. En azından bana öyle geldi.

Arada kaynadı gibi bir durum var sanırım çok az kimse dikkat çekmiş bence bir tartışma konusu olmalı bu resim ....bu resimde Luffy G4 Boundman ,tank man Snake mani birleştirmiş mi yoksa çizim hatası mı? merak etmiyor musunuz? Sanki sol kolu Snake man ,sağ kolu bound man gövdesi de tankman gibi olmamış mı yoksa bana mı öyle geliyor.

Özel olarak göstermediği sürece çizim hatası olarak görün. Aynısını Dressrosada Dof kamehame yediğinde yaşamıştım. Dof düştü dedik alakası bile yoktu, göğsünde ağır bir yara var gibi duruyordu oysa. :D

Hawkinsin konuşmalarını okumadın mı geçen sayı ? Kaido tayfaya çağırıyor güçlü olabilecekleri, kaçarsam yaşama şansım 0, savaşırsam yaşama şansım 0, tayfasına katılırsam %41'di şeklinde bir konuşma geçti. Yani Kid'de hawkinsin yolundan gidebilirdi.

Bahsettiğin zeki türden bir tip olsa direk kaidonun tayfaya dahil olurdu. Luffy gibi saldırıp yemiş dayağını.
Bunun zekayla alakası olduğunu düşünmüyorum. Karakteri, hayata bakış tarzı, hayata karşı duruşu ile alakalı bana kalırsa.

Yani kimi esir de olsam yaşayayım derken, kimi ya ölürüm ya da özgür kalırım diyebilir. Buradan zeka ve taktik bilgi ölçmek bana tuhaf geliyor açıkçası.

Bunun zekayla alakası olduğunu düşünmüyorum. Karakteri, hayata bakış tarzı, hayata karşı duruşu ile alakalı bana kalırsa.

Yani kimi esir de olsam yaşayayım derken, kimi ya ölürüm ya da özgür kalırım diyebilir. Buradan zeka ve taktik bilgi ölçmek bana tuhaf geliyor açıkçası.
Yenileceği kesin olan bir savaşa girmesinde bir aptallık anlaşılmakta ama. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık