Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle uyarıya öldüm  :hhh::hhh:ama eser miktarda değilmiş.
Sonunda yeni perde açılacak. Law hainlik mi yaptı ben mi öyle hissettim? Luffy işi çözdü yonkou üzerinde pratik yapacak, zoru kılıcı yonkou üzerinde deneyecek, sanji kıyafeti yonkou mekanında deneyecek. Çılgın şeyler bekliyorum.

Luffy'nin teklifini reddetti. Luffy şuanda en güvenilir kişi olmasına rağmen Kid kimseye güvenmiyor. Haklı da. Hani Luffy'e res çeken Law'ı umursamaz bile.

Kid'in aklı da plana çalışmaz. Luffy gibi duygusal davranıp bodoslama iş yapan karakter.
*Plana çalışıyor olsaydı. Kaido'ya gelişi güzel diklenmez, geri çekilmesini bilirdi.
Luffy'ye rest çeken neden Law'u umursamaz?

Kaido geldiğinde Kidd nereye kaçacaktı?
Kaçmaması dan plan yapamadığını nasıl çıkardın?

Haki ve Tekkai arasındaki fark, Haki'nin kullanıcının iradesine dayanması ve Tekkai'nin kullanıcının fiziksel gücüne dayanmasıdır.Haki ve Tekkai benzer ama neyi kullandıkları farklı.Fiziksel gücü yüksek birisi tekkai kullanarak haki kullanan bir kişiyi bile rahat yenebilir.

*Luffy ana karakter onunla hareket ettirilmeyip yan karakter ile mi ettirilecek. Üstelik Sabaody'de anlaşamayan ikiliydi. Law-Kid.
*Kaçması demiyorum, geri çekilmesi dedim. Drake gibi akıllı davranıp sözde adamı olabilirdi.
*Bir üstte de söylediğim gibi plan yapabilen karakter olsa sözde adamı olabilirdi.
*Yine plan yapabilen karakter olsa Killer'ın sözlerine göre hareket etmez, kendi fikirlerini öne sürerdi.

Kid ve Luffy'nin kafa yapıları/düşünce tarzları aynı. Tek fark Luffy insan sarrafı olduğu için anlayabiliyor iyiyi kötüyü.

Hawkinsin konuşmalarını okumadın mı geçen sayı ? Kaido tayfaya çağırıyor güçlü olabilecekleri, kaçarsam yaşama şansım 0, savaşırsam yaşama şansım 0, tayfasına katılırsam %41'di şeklinde bir konuşma geçti. Yani Kid'de hawkinsin yolundan gidebilirdi.

Bahsettiğin zeki türden bir tip olsa direk kaidonun tayfaya dahil olurdu. Luffy gibi saldırıp yemiş dayağını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık