Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güçlü ve iyi tipli birini bekliyorduk Oda ters köşe yaptı. Şimdi neden yapmasın ki?

Elbet çok güçlü çıkmaz ama bir iki numarası vardır bence.
Oda resmen adama gıcık olalım nefret edelim diye öyle çizdi ve başarılı da oldu. Bir iki numarası varsa bile bu adam beş para etmez. Yani bu adamın karşısına sağlam birini yollamaz bence Oda. Zoro 720 fırlattığında korkudan ölüyordu herif tam hayal kırıklığı gerçekten.

Oda resmen adama gıcık olalım nefret edelim diye öyle çizdi ve başarılı da oldu. Bir iki numarası varsa bile bu adam beş para etmez. Yani bu adamın karşısına sağlam birini yollamaz bence Oda. Zoro 720 fırlattığında korkudan ölüyordu herif tam hayal kırıklığı gerçekten.
Bence orada korkmasının sebebi kendisine saldırıldığa şahit olmasından. Kehanet kehanet diyordu gerçekleşecek ya onun şeysini düşündü belki de. Adamın egosunu şişirmişler kimse kılıma dokunamaz modunda dolanıyordu. Böyle bir şey görünce şoka girdi. Ben hala boş biri olduğunu düşünmüyorum. Tipe bakınca öyle olsa da meyvesinin bir kaç şeysi olmalı yani.

Bence orada korkmasının sebebi kendisine saldırıldığa şahit olmasından. Kehanet kehanet diyordu gerçekleşecek ya onun şeysini düşündü belki de. Adamın egosunu şişirmişler kimse kılıma dokunamaz modunda dolanıyordu. Böyle bir şey görünce şoka girdi. Ben hala boş biri olduğunu düşünmüyorum. Tipe bakınca öyle olsa da meyvesinin bir kaç şeysi olmalı yani.
Dediğim gibi bir şeyler çıksa bile sanmıyorum sağlam olacağını. O havayı vermedi yani çok bir sürpriz beklememek lazım.

Ya shusui iyiydi ya bu yeni kılıç olayını sevmedim sandai kitetsu savaşta kırılsın da geri versinler shusui yi.

Ben Orochi'deki meyveye üzülüyorum asıl.
Oda gidiyor güzelim meyveleri heba ediyor böyle gereksizlere.

Marco'yu almadan gelmez kedicik. Zaten Hasır Şapka filosu gelmezse Marco'nun gelmesi şart. Adam can basacak bizimkilere. Can basmasa bile gelmesi yine şart. Çünkü bizimkilerin ordan çıkması için güçlü bir adam lazım. Hasırların tüm donanmayı toplasan bir Marco etmez.
Etmez doğru söylüyorsun, bu can basma olayını ben düşünmemiştim o da var. Olmadı şu küçük insanların prensesi gelsin, o da kısa süreli can basıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık