Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahseden oldu mu bilmiyorum, mezarlığın soğukluğundan sebep cesetlerin yuzlerce yil çürümeden kalmasiyla Moria'nın Ryuma'nın cesedini nasil çürümeden bulduğuna da açıklık getirildi. Güzel oldu. Bence Oars'ın bedenini de wano'dan aldı Gekko. Kaido ile Oars'ın bedeni birbirlerine çok benziyor. Oni ırkı diye bir ırk çıkabilir. Kaido o ırka mensup bence. BM korsanlarinda bulunmayan ırklardan biri de odur. Gekko Wano'dan nasıl sağ çıkabildi acaba?
Güzel detay oars ve little juniour oars oni diye bir ırka mensup olabilir diğer devlerden çok farklılar ve çok daha büyükler.
Kaidoya gelince oni diye tahmin edilen ırktan olmayabilir çünkü kaido da bulunan boynuzlar jack de de var onlarınki daha çok meyveleriyle alakalı olabilir çünkü dönüştükten sonra ikisininde dönüşümlerinde aynı yerde boynuz var.

Güzel detay oars ve little juniour oars oni diye bir ırka mensup olabilir diğer devlerden çok farklılar ve çok daha büyükler.
Kaidoya gelince oni diye tahmin edilen ırktan olmayabilir çünkü kaido da bulunan boynuzlar jack de de var onlarınki daha çok meyveleriyle alakalı olabilir çünkü dönüştükten sonra ikisininde dönüşümlerinde aynı yerde boynuz var.
Kaido, Bigmom'ın istediği bir ırka ait olsaydı çoktan Bigmom onu kaçırıp, iğfal edip, ondan çoxuk yapmıştı.
(Gerçi bana Kaido'nun gönlü yokmuş gibi görünmüyor ama. :oleyo2:)

Anime de tekrar dünyanın en güçlü varlığı olarak adlandırıldı ilginç... Ne konuda acaba böyle adlandırılıp duruyor bu adam hala...

Anime de tekrar dünyanın en güçlü varlığı olarak adlandırıldı ilginç... Ne konuda acaba böyle adlandırılıp duruyor bu adam hala...
Bence ölemediği içindir? Hani o mızraklar kılıçlar denenmiş hasar almamış, intihar girişimlerini de zaten biliyorlarsa en güçlü denmesinin sebebi ölememesinden kaynaklıdır.

Stamina(dayanıklılık) dır muhtemelen
kaido da gökyüzünden düşse bile adama bir şey olmuyor vücudu aşırı sağlam.
Bu yüzden en güçlü olabilir.

Son düzenleme:
Herkese ünvanlar veriliyor ki okuyucu heyecanlansın. Mesela bm’de devleri yanıma alsaydım wb’yi bile yenerdim diyor yani ünvanlara veya söylenenlere fazla takılmamak gerek en sonunda hepsini luffy yenecek veya luffy hepsini geçecek nasıl olsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık