Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai

Bence shodai tek başına, nidai ne sandainin özelliklerini ve gücü de kapsıyor. Bu yüzden shodai varsa diğer ikisi işlevsiz kalıyor. Mesela sandai ile ashura açıyor. Nidai ile ashura version 2 yapabiliyor. Bunu sandai ile yapamaz. Ama sandai ile yapabildiği herşeyi nidai ile de yapar. Shodai ile ise 3 kılıcın tüm gücü direkt geliyor. Doğal olarak ben neden sandai ve nidai kullanmayın ki shodai varken. 3 kılıç da olsa tek shodai de olsa erişeceği maksimum lanet shodai kadar olmalı bu durumda. Bence böyle olursa daha iyi olur. Yanına da enmanın cehennemi, ileride de aresin savaş gücünü alır falan belki.

İlginç çıkarımlar da bulunuluyor. :/ Şu salak Wado'yu bırakma olayını diyen tek kişi. Onun üzerinden böyle saçma genellemeler yapılması. :/

@Aiden
Bu arada cidden Zoro'nun, Kaido dövüşünde yer alması bir iki kişinin zorosuna gitmiş. XD

İlginç çıkarımlar da bulunuluyor. :/ Şu salak Wado'yu bırakma olayını diyen tek kişi. Onun üzerinden böyle saçma genellemeler yapılması. :/

@Aiden
Bu arada cidden Zoro'nun, Kaido dövüşünde yer alması bir iki kişinin zorosuna gitmiş. XD
Salak diye Wado'yu bırakmasını isteyenlere mi dedin yoksa Wado'ya mı salak dedin her türlü eleştri alınılacak yorum. Dikkat et derim!!!

@Aiden
Benim bu Wado'nun bırakılması düşündüğüm tek yer Zoro dünyanın en güçlü kılıç ustası olduktan sonra ve Wado "kara kılıç" olduktan sonra Kuinanın mezarına bırakılması. Onun dışında imkanı yok bırakılmasının.

Zoro'nun kılıç değiştirmesiyle Sanjinin suit giymesi arasında hiç bir fark yok.
Hatta görünmezlik yeteneği verip Sanjinin bu olayını düzelttiğini düşünüyorum E.Odanın, çünkü çoğu fan bir franky vakası olmamasını istiyorlardı. Yani anlatmak istediğim şey Power Upların teknolojiye dayanmaması yada dışarıdan herhangi nesnelere. Görünmezlik olayı ile Sanjiye bir power updan çok karakterin ırkını (daha iyi bir kelime bulamadım Türkçe) değiştirmek gibi bir şey yaptı E.Oda, nasıl yani Sanji dövüşçü iken artık hem Suikastçi hem Dövüşçü rolüne bürünmüş oldu buda ilerde power upların teknoloji ile alakalı olmayıp kendi gücüyle artabilmesine olanak sağladı.
Ama Zoro için kılıcını değiştirip power up olması zoroyu aynı duruma sokar açıkçası ben zoronun kılıç ile power up almasını istemeyen tarafım. Bir kılıç ustasının elinde ekmek bıçağı bile ölümcül bir silah olabilmeli diye düşünüyorum.

Genel Zoro fanlarının sadece güç odaklı olduklarını anladığım bir sayıydı. :(
Böyle Zoro fanlarıyla tabi Zoro Kaido'da keser, King'te keser hızını alamaz gider Doffy'e de tek atar. :oops:
Genel zoro fanları demek bence haksızlık olur bunu diyen 1-2 kişi maalesef zoro fanlarının adını da kirletiyor:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık