Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949: Mumya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neye bu kadar coşuldu anlamadım. Tamam Luffy iyi adam ama yaptığı her betıl şonen ana karakterindeki temel özellik zaten. Çevresindekileri etkileyip kendi yanına çekme. Bunu yapmayan betıl şonenciyi dövüyorlar beyler. Kaldı qi Luffy bunu ilk defa yapmıyor.

Bölüm aşırı güzeldi. Luffy Kral nedir, nasıl olunur hareketleriyle gösterdi. Diğer eserlerin aksine iradesiyle ayakta kaldı, hastalığın yakamadığı ateşi sözleriyle yakacak koçum benim. Kuul adamlar patlamalarda bakmaz klişesiyle de güzel bi son oldu dkdkfkfkf. Luffy haterları bu bölüm çıldırır.
Spoiler konusunda da dedim; Zorocuların bölüm hakkındaki yorumu
:)

Geleceği göremedi. Yine :fool:

Şükürler olsun ki Udon kısmı bitti bitecek. Lütfü'nün tedavi kısmı başlarsa bu diğer tarafları göstermek için iyi bir kılıf olur. 950'de yine Udon görebiliriz ama bu bölümde olduğu gibi full Udon olmayacak diğer tarafları da gösterecektir. 951'de tamamen Zoro ve Law tarafına döneriz diye tahmin ediyorum :good:

Bölüme orta dedim.

Geleceği göremedi. Yine :fool:

Şükürler olsun ki Udon kısmı bitti bitecek. Lütfü'nün tedavi kısmı başlarsa bu diğer tarafları göstermek için iyi bir kılıf olur. 950'de yine Udon görebiliriz ama bu bölümde olduğu gibi full Udon olmayacak diğer tarafları da gösterecektir. 951'de tamamen Zoro ve Law tarafına döneriz diye tahmin ediyorum :good:

Bölüme orta dedim.
Olum senin ingilizcen hiç yok he :(

Bunun meyvesini sınırı ne acaba? :bilmem:

Şu an Udonda demir bölümü var. Onları çeke çeke kendine transformers yapabilir mi acep :bilmem:

Irade düşüklüğü vardı işte o bakışta. Luffy ile kıyas edilemeyecek şekilde. Yanci olma ihtimali üzüyor
Kahraman ve Korsan arasındaki fark var, irade ile ilgili bir durum yok.

Neye bu kadar coşuldu anlamadım. Tamam Luffy iyi adam ama yaptığı her betıl şonen ana karakterindeki temel özellik zaten. Çevresindekileri etkileyip kendi yanına çekme. Bunu yapmayan betıl şonenciyi dövüyorlar beyler. Kaldı qi Luffy bunu ilk defa yapmıyor.
Öyle deme nigga. En tepeye koymak için malzeme lazım.

Bir süredir göremiyorduk ama bu tarz hareketler, Wano'da tekrardan ufak ufak görmeye başlamıştık bu bölümde de patlama yaptı. Vebaya rağmen mahkumları sarması, basit ama etkileyici replikleri, gayet güzel yansıtılan çizimleri ile falan biz fanların da çoşması normal değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık