Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949: Mumya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşe başlamadan bir okuyalım o zaman! :)

Edit: "I saw a slightly dangerous future, so..." Bu nasıl bir repliktir?!

Edit2:"You have brought us a very powerful ally, Kin'emon!!" Bir süper replik daha!

Edit3: "Something like this has no effect at all!" en vurucusu ise burada. Nasıl bir irade örneğidir? Çok özlemişiz özverili sahne görmeyi...

Son düzenleme:
Kid :ühü: en çok onun yüz ifadesi hoştu.

Luffy'nin de sahneleri cool. Bölüme iyi diyeyim de bi yerde kırılsın artık kötü bölüm serisi :artiz:

Son düzenleme:
Luffy gene çok iyi bir irade örneği gösterdi ve en büyük yeteneği olan insanları peşinden sürükleme yeteneğini kullandı.Luffy'i karakterini ve onun korsanlar kralı olma yolculuğunu çok seviyorum ama güzel kardeşim şu adamı bayıltma kendinden geçirme artık çok yakın zamanda yonkou olacak bu adam her önüne gelenden damage almasın artık bıktırdı şu olay geri kalanı size bırakıyorum dedi büyük ihtimalle bayılacak...

Bölüm aşırı güzeldi. Luffy Kral nedir, nasıl olunur hareketleriyle gösterdi. Diğer eserlerin aksine iradesiyle ayakta kaldı, hastalığın yakamadığı ateşi sözleriyle yakacak koçum benim. Kuul adamlar patlamalarda bakmaz klişesiyle de güzel bi son oldu dkdkfkfkf. Luffy haterları bu bölüm çıldırır.

Chopper muhtemelen bu mumya şeysini iyileştirecek bir bandaj geliştirecek. Mahkumların ayaklandığı büyük panel çizimi müthişti.
Kralın iradesini sadece 9 kın değil mahkumlar da takip edecek. Bunu da görmüş olduk bu bölüm.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık