Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen bu kadar hafta suratını gizle, özel hapishanelerde tut, neredeyse hiç konuşturmadan gizem yaratmaya çalış sonra da böyle kurbağa bozması bir tip çizip koy ortaya. Ben tatmin oldum. Bir de espiri için saçma bir takıntısı çıkarsa değmeyin keyfime. :alkis:

Kiku serideki karakterlerin %90 ından güzel. Kalan %10 da şaibeli. Kendine has bir havası da var. Sanii ye laf atmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz.

Oda'nın trap severlere oynamak için yaptığı bir hamle.

Ben Sanji'ye güvenmiştim anlar diye, ondan trap çıkmaz diyordum. :D Ah Sanji Ah.

Zoro bir şeyler saklıyor derken bunu mu kastetti bilmiyorum artık. Kawamatsu nasıl tatlı öyle, yanaklarını sıkasım var.

Udon, Muhteşem direnç kıran hapishanenin en fazla zulme uğramış karakteri bizim yan mahalledeki kreşte kalan tombik çocuklara benziyor.

Süper bir ters köşe ile ağzımız açık kalıyor, Dahisin Oda :respect:

Not: Killer kime ne yaptı da o duruma geldi acep.

Bunun kendisini kastettiğinde erkekmiş gibi konuşması vardı vs oradan çıkmıştı bu mevzu :)
hee öyleydi.

Valla Zoro You are a huge woman diyordu kenks.

Bu arada şunları tekrar hatırlayalım.

Kalleş Oda tanıtırken ne demiş...

Tsuru'nun Kiku hakkında duyumu...

Kinemon ile Kiku konuşuyor, Tsuru benim ben olduğumu bilmiyordu falan diyor, demek ki Kiku trap değilmiş önceden bu şekil :S yada trapmiş de daha marjinaldi falan ne bileyim böghğ

ve evet Kiku erkek teorileri burda başlamıştı galiba :T zaten bi bölüm önce tanıtılmıştı sanırım.

bu son görselde anlı Hancock'un anlı ile yarışır nitelikte yuha.
Udon, Muhteşem direnç kıran hapishanenin en fazla zulme uğramış karakteri bizim yan mahalledeki kreşte kalan tombik çocuklara benziyor.

Süper bir ters köşe ile ağzımız açık kalıyor, Dahisin Oda :respect:

Not: Killer kime ne yaptı da o duruma geldi acep.
Ohoo sen hala bunları atlatamadın mı redderör reyiz. Impel Down Arcında falan anlaman gerekiyordu bunları... Neyse MW gibi sen de geçmişe romantik bakıyorsun demek ki, o zaman fark edecek kadar derin okumuyormuşsun :T neyse katık yap iyi gider :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık