Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro demiştir, yada Zoro'nun dediklerine bakarak biri demiştir, olayın Zoro ile kesin alakası vardır, alakasız olması zor :oops:
Valla Zoro You are a huge woman diyordu kenks.

Bu arada şunları tekrar hatırlayalım.

Kalleş Oda tanıtırken ne demiş...

Tsuru'nun Kiku hakkında duyumu...

Kinemon ile Kiku konuşuyor, Tsuru benim ben olduğumu bilmiyordu falan diyor, demek ki Kiku trap değilmiş önceden bu şekil :S yada trapmiş de daha marjinaldi falan ne bileyim böghğ

ve evet Kiku erkek teorileri burda başlamıştı galiba :T zaten bi bölüm önce tanıtılmıştı sanırım.

bu son görselde anlı Hancock'un anlı ile yarışır nitelikte yuha.

Hiyorinin verdiği farklı Kiku isminden, 9 kızıl kinin japoncasinda otoko erkek ibaresinden sinyaller vardı aslında.

Ve Zoro da Kiku için kadın diyordu :p gerçekten büyük bir kadinsin diyerek
Bütün hayallerimi yıktın, bu kadar gerekli ve mühim bir konuda nasıl Zoro'nun katkısı olmaz, Allah kahretsin :of:

Kinemon ile Kiku konuşuyor, Tsuru benim ben olduğumu bilmiyordu falan diyor, demek ki Kiku trap değilmiş önceden bu şekil :S yada trapmiş de daha marjinaldi falan ne bileyim böghğ

ve evet Kiku erkek teorileri burda başlamıştı galiba :T zaten bi bölüm önce tanıtılmıştı sanırım.

Tipi aynı gibi gözüküyor. Bu arada bu Tsuru, Momo'yu falan görmesine rağmen bile tanıyamadı? Big Mom'a yemek verirken Momo yok muydu orada?

Bütün hayallerimi yıktın, bu kadar gerekli ve mühim bir konuda nasıl Zoro'nun katkısı olmaz, Allah kahretsin :of:
Bir çözüm bulunur. :bilmem:

bu son görselde anlı Hancock'un anlı ile yarışır nitelikte yuha.
Şimdi Sanji bu durumu öğrendiğinde tavır değişikliğine giderse mi adam olur yoksa gitmezse mi :rolleyes:

Ha bi de unutmadan Momonosuke gibi sapık veled yüzüne bile bakmiyordu Kikunun. Nami ve Robin ile kurduğu egzotik havadan eser yoktu :p

Zoro :ühü: ucundan hissetmis gene de. Öyle deme

Tipi aynı gibi gözüküyor. Bu arada bu Tsuru, Momo'yu falan görmesine rağmen bile tanıyamadı? Big Mom'a yemek verirken Momo yok muydu orada?

Bir çözüm bulunur. :bilmem:

Valla Tsuru herkesi öldü sanıyor ve umudunu tamamen yitirmişse hatırlamıyor olabilir yada işte senaryo gereaşukfşlhfdk
Şimdi Sanji bu durumu öğrendiğinde tavır değişikliğine giderse mi adam olur yoksa gitmezse mi :rolleyes:
Sanji Kiku'nun erkek olduğunu öğrenirse Kiku'ya dalar, kafa, göz, tekme şeklinde.

13 sene boyunca sadece günde bir tane balık yemesine rağmen şişman kalmayı başaran Kawamatsu, seni de unutmayacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık