Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law şov yapabilir mi bilmiyorum:/
Çünkü law şu an acayip zor durumda. Saldırmak istese saldıramaz. Meyvesiyle room açıp istediği gibi bölebilir ama room kapanınca? Hawkins’e gelen her acı arkadaşlarına da yansır. Sanji ve zoro şu an iyi durumda çünkü istedikleri gibi dövüşürler sıkıştıklarında ise kaçabilirler ama law? Ne kaçabilir ne saldırabilir ne de yardım isteyebilir. Sanji’nin wci arcındaki durumu gibi law’da eli kolu bağlı şu an. Hawkins psikopatın teki olsa ve kana susamış olsa intihar saldırısı yapıp law’ın 1 arkadaşını öldürtebilirdi ibret olsun diye. Law şanslı ki hawkins sakin ve rakibine saygı duyan tipten. Yanlış anlaşılmasın law hawkins’i yenebilirdi normal şartlar altında ama şu an şov yapabilecek bir durumda değil maalesef:/ umarım yanılırım ve şapkadan tavşan çıkarır.
O nereden çıktı?
Belki meyvesi ona öyle bir imkan vermiyordur.
Hawkins korkağın teki çıktı asıl. Çok merak ediyorum. Bu kadar çaba ve hazırlık niye? o_O

Gururlu olmak zorunda değil. Korkak dediğimiz karakter aynı anda Luffy ve Zoro'ya da daldı. :bilmem:
Ben orasını bilmem. Luffy ve Zoro karşısında farklı, Law karşısında farklı davrandı.

Rakibinin onu bir kere yaralayabilmesi için önce üç kere öldürmesi gerekiyor. İnsan durur düşünür. "Eşek diilim herhalde, o beni üç kere öldürene kadar ben de onu bir kere öldürebilirim." diye.

Ama Hawkins böyle dememiş, şöyle demiş; "Bu adam bana hiç saldıramasın, bir kere bile saldırsa kendi adamına zarar verecek durumda olsun. Ben de o şekilde onunla savaşayım." demiş.

İşin garip yanı da Law kazara kendi adamlarından birini yine de öldürürse ihtimalini düşünmüş yedek olsun diye, adamın üç adamını birden kendine bağlıyor.

Bu nedir kardeş? İnsan kimin karşısına böyle hazırlıkla çıkar? Bu kadar önlemi kime karşı alır?

Çok hayal kırıklığına uğrattı beni Hawkins çok. :hıh:

Ben orasını bilmem. Luffy ve Zoro karşısında farklı, Law karşısında farklı davrandı.

Rakibinin onu bir kere yaralayabilmesi için önce üç kere öldürmesi gerekiyor. İnsan durur düşünür. "Eşek diilim herhalde, o beni üç kere öldürene kadar ben de onu bir kere öldürebilirim." diye.

Ama Hawkins böyle dememiş, şöyle demiş; "Bu adam bana hiç saldıramasın, bir kere bile saldırsa kendi adamına zarar verecek durumda olsun. Ben de o şekilde onunla savaşayım." demiş.

İşin garip yanı da Law kazara kendi adamlarından birini yine de öldürürse ihtimalini düşünmüş yedek olsun diye, adamın üç adamını birden kendine bağlıyor.

Bu nedir kardeş? İnsan kimin karşısına böyle hazırlıkla çıkar? Bu kadar önlemi kime karşı alır?

Çok hayal kırıklığına uğrattı beni Hawkins çok. :hıh:
Çünkü Law'ın adamları elinin altında Zoro ve Luffy dövüşünde böyle bir imkanı vardı da yapmadı gibi konuşuyorsun ? Luffy ve Zoro'da ne farklıymış ? Gittikçe beni şaşırtıyor yorumların bakalım her olaya farklı bakış açınla daha neler neler kazandıracaksın foruma :good:

Tabi ortada farklı bir davranış yok sadece ele geçen avantajın kullanılması var ve bu Hawkins'i hiç bir şey yapmıyor, Hawkins yine Hawkins.

Çünkü Law'ın adamları elinin altında Zoro ve Luffy dövüşünde böyle bir imkanı vardı da yapmadı gibi konuşuyorsun ? Luffy ve Zoro'da ne farklıymış ? Gittikçe beni şaşırtıyor yorumların bakalım her olaya farklı bakış açınla daha neler neler kazandıracaksın foruma :good:

Tabi ortada farklı bir davranış yok sadece ele geçen avantajın kullanılması var ve bu Hawkins'i hiç bir şey yapmıyor, Hawkins yine Hawkins.
Aynen öyle. Adamın böyle gücü var neden kullanmasın? Zaferi daha çok garantilemek varken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık