Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp’a göz koymuş linlin zamanında ama onla evlenememiş.Lola’nın babasının fb sahneleri görülürse bu kadın adamları sadece çocuk yapma aracı olarak görüyor. :D Tıpkı eskilerde kadınları erkek çocuk versin diye araç olarak görenler gibi mesela padişah eşleri gibi veliaht prens için.Linlin de kocaları sırf güçlü çocuklar elde etmek için bir araç olarak görüyor.Garp’tan çocuğu olsun çok istemiştir baya da güçlü olurdu ama Garp korsanlardan çocuk yapacak kadar düşmemiş neyse ki :D Linlin’in gücü yetse kocası yapardı ama ona kesin gözüyle bakıyorum.
Dragon'un anası kim bilmiyoruz. :ehe:

Gözüksün artık. Sıktı zaten bu Udon olayları. :/
Aynen udon çok fazla oldu. Aslında udon iyiydi de çok az olay yaşandı ve bu olaylar bölümlere yayıldığı için ve bizde 1 hafta bekleyince doğal olarak sıkmaya başladı.
Reyiz şov yapacak.
Biz hazırız da, Law hazır mı? :ehe:
Sorsak hazırdır ama acaba Hawkins hazır mı? :oleyo2:
Hazırız! Hawkins denen ucubeye haddini bildirmesini bekliyorum :D
Law şov yapabilir mi bilmiyorum:/
Çünkü law şu an acayip zor durumda. Saldırmak istese saldıramaz. Meyvesiyle room açıp istediği gibi bölebilir ama room kapanınca? Hawkins’e gelen her acı arkadaşlarına da yansır. Sanji ve zoro şu an iyi durumda çünkü istedikleri gibi dövüşürler sıkıştıklarında ise kaçabilirler ama law? Ne kaçabilir ne saldırabilir ne de yardım isteyebilir. Sanji’nin wci arcındaki durumu gibi law’da eli kolu bağlı şu an. Hawkins psikopatın teki olsa ve kana susamış olsa intihar saldırısı yapıp law’ın 1 arkadaşını öldürtebilirdi ibret olsun diye. Law şanslı ki hawkins sakin ve rakibine saygı duyan tipten. Yanlış anlaşılmasın law hawkins’i yenebilirdi normal şartlar altında ama şu an şov yapabilecek bir durumda değil maalesef:/ umarım yanılırım ve şapkadan tavşan çıkarır.

Law şov yapabilir mi bilmiyorum:/
Çünkü law şu an acayip zor durumda. Saldırmak istese saldıramaz. Meyvesiyle room açıp istediği gibi bölebilir ama room kapanınca? Hawkins’e gelen her acı arkadaşlarına da yansır. Sanji ve zoro şu an iyi durumda çünkü istedikleri gibi dövüşürler sıkıştıklarında ise kaçabilirler ama law? Ne kaçabilir ne saldırabilir ne de yardım isteyebilir. Sanji’nin wci arcındaki durumu gibi law’da eli kolu bağlı şu an. Hawkins psikopatın teki olsa ve kana susamış olsa intihar saldırısı yapıp law’ın 1 arkadaşını öldürtebilirdi ibret olsun diye. Law şanslı ki hawkins sakin ve rakibine saygı duyan tipten. Yanlış anlaşılmasın law hawkins’i yenebilirdi normal şartlar altında ama şu an şov yapabilecek bir durumda değil maalesef:/ umarım yanılırım ve şapkadan tavşan çıkarır.
Law cidden sıkıntılı bir durumda. Hawkins, yememiş içmemiş plan yapmış. Saman kafalı değilmiş demek ki.:flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık